Kar vodi mario galamič je negledljivo, ni hit,je šit.najslabši vditelj katerekoli oddaje.spaka.
Pa še toplovodar je
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Kar vodi mario galamič je negledljivo, ni hit,je šit.najslabši vditelj katerekoli oddaje.spaka.
Pa še toplovodar je