Slovenija /slovenija/crna-kronika
38 ogledov

Tako je moški, ki so ga našli na smetišču, dobil vbodno rano na zatilju

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tecumseh_1975 10:01 26.februar 2016.

    visok sem 185cm in mi je standardni plastični kontejner nekje do višine prsi. tudi če bi imel 30cm več, dvomim da bi kar tako lahko prekucnil v kontejner in bi me drugi potem zasuli s smetmi. In če daš v ...prikaži večv enačbo še dejstvo da je bil pokojni bojda narkoman...

  • NIKITAS 12:20 26.februar 2016.

    Zdravko je bil visok samo cca 165 cm in nikakor ne bi mogel pasti v zabojnik. Upam , da storilca najdejo čim prej in mu pošteno sodijo! Prosim, pa da se vzdržite komentarjev kot so "bojda narkoman", ker je žaljiv ...prikaži več do nas svojcev, sploh, če človeka niste poznali.

  • KOJAK 09:54 26.februar 2016.

    Ah dajte no. Človek ne more pasti v zabojnik za smeti.

  • Janez_53 10:02 26.februar 2016.

    Mislim, da trditev, da človek med odlaganjem smeti pade v kontejner, lahko izreče le butelj. In zaradi tega najbrž ne bi umrl!

  • ivarslo 10:02 26.februar 2016.

    Kaj nas imajo za bedake ali kaj. Če imajo forenzike bi ti lahko ugotovili KDAJ JE BILA RANA POVZROČENA in ne da dajejo neke kvazi podatke. Po moje kot vedno nekoga ščitijo.

  • Žurnalček 19:47 28.februar 2016.

    Človek res ne more pasti v mali kontejner za smeti , lahko pa v njega sam spleza , zaradi lažjega premetavanja in iskanja kaj uporabnega med smetmi. No in v kontejnerju ga lahko rukne kap , lahko pa tudi pijan ...prikaži več zaspi in umre zaradi podhladitve ali kaj podobnega. Bolj čudno mi je to , da ga niso smetarji videli ko so spraznili kontejner , saj niti pol , ne napolni tistega predprostora od katerega gredo naprej v stiskanje !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.