Avto
45069 ogledov

Rusi so se vrnili pol stoletja nazaj

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 09:01 08.februar 2023.

    Bla bla bla,,, in še enkrat bla. Same laži, a je avtor tega skopucala kaj preveril v Rusiji, ali samo tako na pamet kopiraj prilepi? Kolko tujih firm iz EU je zares odšlo iz Rusije ali so samo preimenovali tovarne?

    • vzev 13:20 08.februar 2023.

      Na avtomobilizem.com imaš ljubitelja Lade, kjer imaš prikazan podatek prodaje znamk v Rusiji. Pa si tam poglej če tukaj nič ne verjameš.

    • Ender3 13:41 08.februar 2023.

      vzev samo naivni nasedate cenzuri za katero pa, vemo od kot prihaja..

    • vzev 13:44 08.februar 2023.

      Kakšni cenzuri? Človek lepi linke iz Ruskih strani in imaš tam lepo vse prikazano. Cenzura je pa ravno največja v vaši ljubljeni Rusiji, kjer se lahko piše samo pohvalno o Putinu. Drugače že lahko letiš v zapor.

  • Avatar Delavec93
    Delavec93 10:18 08.februar 2023.

    ha ha ha.. rajši imam avto, ki ga je možno popravit, kot nek "tehnološki" napredek, ki brez zaslona ne deluje - "Tesla" :) Danes se delajo avtomobili za največ 5-7 let, in potem hitro po novega, ker teh jajc nihče ...prikaži veče ne more popravit. Se mi zdi, da smo mi šli za 100 let nazaj, ker ta tehnologija prinaša samo težave in seveda popoln nadzor nad nami.

    • Ender3 13:39 08.februar 2023.

      Bravo 👍👏👏žal to velja za vse novodobne izdelke. Takšno potrošništvo nima bodočnosti, ker kupna moč upada..

  • Avatar Syn
    Syn 10:32 08.februar 2023.

    Članek pa taki fake news kot da bi ga pisali otroci. Kdaj pa je bil rusi trg v Evropi močan??? Nikoli. Ne nekaj nabijat na pamet in upat da vam kdo verjame.

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 10:37 08.februar 2023.

    Spet po navodilih napisan članek. A resno mislite, da vam verjamemo???

  • janči 11:56 08.februar 2023.

    Američani in Francozi niso vse. Je še veliko drugih proizvajalk kvalitetnejših avtomobilov.

  • BenX 14:26 08.februar 2023.

    Rusi vsaj majo svoje avte. Koliko držav na svetu se lahko pohvali s tem? In mislim dejansko SVOJE! Nemci, Francozi, Japonci, Američani enih nabavnih šajtrg ne morejo sami naret če se meje zaprejo. Pomislite malo na to preden se posmehujete ...prikaži več iz Rusov. In ne samo avte, tudi kamijone, traktorje in vse kar je vmes vse do plinskih turbin in vesoljskih raket znajo naret sami. Rusi so dejansko daleč pred vsemi drugimi, so samozadostni o čemer mi zahodnjaki lahko samo sanjamo.

    • vzev 14:30 08.februar 2023.

      Svoje avte? Kaj pa imajo svojega? Prej so vse delali z Evropejci, sedaj pa s Kitajci. To niso Ruski avti, tam so samo proizvedeni. Brez skrbi, da pa lahko tudi v Sloveniji začnemo proizvajati avte izpred 20 let, brez vse ...prikaži več tehnologije. Toliko znanja pa tudi imamo.

    • jan631 18:50 08.februar 2023.

      BenX, res si bedak. Sem bil v rusiji in nisem videl večje revščine kot je tam. V nekaterih predelih ljudje dobesedno stradajo. So brez zob, na oknih namesto stekla folija. Na vaseh lahko o asfaltiranih cestah samo sanjajo. Preden pišeš ...prikaži več neumnosti se raje prepričaj kako živijo.

    • dare326 21:34 08.februar 2023.

      Na zahodu ali vzhodu, povsod se kopira obstoječe in potem poizkuša izboljšati in prilagoditi svojemu trgu. Rusi so kopirali BMW motocikel in izdelali svojega, ki je sicer zastarel, toda popraviti ga zna vsak in zdrži vsak mraz. Kopirali so fotoaparate, ...prikaži več kopirali so motor kamioneta Ford F100 in ti motorji so bili v vojaških Kamazih. USA so kopirali ruske dosežke iz vesoljske tehnologije, predvsem zdravstvene, Japonci so kopirali vse živo...

    • Boschtjan Zupanchich 21:47 08.februar 2023.

      Tudi Slovenci Smo imeli Svoje Avtomobile : Rosbil / RoBoss, maloserijski športni kupe je bil izdelan v 2,5 različicah, serije 21 kosov.

    • BenX 22:00 08.februar 2023.

      Jan631, bedak sem zato, ker je v Rusiji revščina? Sem rekel da ni? Čestitam da si bil v Rusiji. Idi še kaj v kako tako imenovano razvito državo in preštej klošare. Glede na to, da Rusi že koliko let, 20?, ...prikaži več trpijo gospodarske sankcije zahoda jim gre še presenetljivo dobro.

  • Milan Dukic 13:13 08.februar 2023.

    Koliko vas pametnjakovičej je bilo v Rusiji so svetlobno leto pred nami

    • vzev 13:25 08.februar 2023.

      Daj mi razloži, zakaj potem Srbi bežijo na zahod, ne pa v Rusijo? Če je v Rusiji vse tako naj? Zakaj se silite na zahod, če pa ima Rusija vse kar vam srce zaželi? Zakaj se iz Srbije tako množično ...prikaži več seli, pa to ne v Rusijo?

    • Ender3 13:50 08.februar 2023.

      vzev in kam bi slovenceljni bežali, če bi imeli vojno mobilizacijo?. Ukrajinci sedaj rekrutirajo 16 letnike tako, da bi tudi vas prikletnik to doletelo.

    • vzev 14:08 08.februar 2023.

      Ender3, ne govorim samo za sedaj. Iz Srbije se vas je ogromno odselilo v zadnjih desetih letih (skoraj pol milijona manj prebivalcev, sicer na to vpliva tudi zmanjšano število rojstev.). Pa to ne v Rusijo. In ne razumem zakaj se ...prikaži več ne selijo v Rusijo, če je tam raj. Zakaj se selijo na zahod, kjer je vse slabo.

    • vzev 14:10 08.februar 2023.

      In Slovenci vsekakor nebi bežali v Rusijo. In logično, da se rekrutira vse kaj imajo. Kaj jim pa druga preostane? Živeti pod Rusi? Seveda da ne, vsak bo rajši plačal s svojim življenjem, kot pa da njegova družina živi pod Rusi.

  • endrug 08:34 09.februar 2023.

    Se je pa zato povečala prodaja motornih žag. Da jih ne bo zeblo. Hec, pa sploh nimajo krize. Ljudje pa bežijo iz Rusije. Ampak, naši rusofili tega ne bodo priznali. Samo zato ker je Nato pred leti bombardiral Beograd. Ko ...prikaži več so delali nekaj podobnega kot danes Rusi.

  • dani5 08:27 09.februar 2023.

    Rusija bi se lahko združila s Severno Korejo. Ideološko in gospodarsko sta si zelo ustrezni.

  • Skias 11:01 09.februar 2023.

    Vsi, ke se pa živcirate glede novice pa ne trošiti energije saj je bilo lepo povedano, da v Sloveniji "novinarji" komaj dosegajo prag za tretje razredne novinarje. Profesionalno novinarstvo je pa tako ali tako španska vas/Putempkinova vas. Kakor želite.

  • Skias 10:57 09.februar 2023.

    Sankcije delujejo ja seveda se kar pozna na evropski strani. Poglejte cene, ki jih imamo! Kar se pa tiče avto pa bodite raje tiho saj je Slovenija uničila to panogo. Smo izdelovali kamione in luksozne avtobuse. Pa ne mi o ...prikaži več kakem Novem Mestu saj tista firma ni naša. Gorenje so pa kupili Kitajci. Skratka kaj imamo pa Slovenci? Če bi tako uvedli embargo na Slovenijo čez noč ostane ogromno ljudi na cesti.

  • rd2dmk2 08:41 09.februar 2023.

    rusi so danes šli 50 let nazaj, mi bomo pa žez par let. kdo si bo lahko kupil avto euro7 ali pa EV ? kje ga bomo filali inkdo ga bo popravil ? pameten tist, ki dosn kupuje pahorjevo katrco. ...prikaži več sam zapište si nekam, ko boste čez par let hodil v rusijo po lade, tako kot se je nekoc v kragujevac po stoenke. kaj ti bo EV, ko pa je popravilo baterije 2k € , zamenjava displeja pa še par tolkrat. sam mal se butnte, dons vzameš izolirtrak pa polepiš odbijač, potem pa kaj, ko boš stokel 100 senzorjev.

  • Idioti 10:46 10.februar 2023.

    Smrkavec M.J. ti nisi nikoli vozil ruskega avta - ruskega 100% - pa ne veš , kako to zgleda. Meni se moja Ladočka 2010 NIKOLI ni pokvarila in me pustila na cesti , tudi ne , ko sem letel po ...prikaži več dveh kolesih , čez zemeljski plaz 13 km pred Slunjem . Samo robove felten sem moral z dvema kladivoma poravnati in dopumpati tretjino zraka. Udarec je bil pa takšen , da mi je senčnik v kabini odtrgalo. Samo ena okvara se je zgodila in to, počil je rotor razdelilne kape na P pred hišo . 500 tolarjev .

    • Idioti 10:55 10.februar 2023.

      Imela pa je za tiste čase super dodatno opremo in to strešno okno , elektro in temna stekla , centralno zaklepanje in zaklepanje od znotraj . Verjetno nobeden od vas ne pozna občutek , ko ti voziš , drugi pa ...prikaži veča se umikajo, tam kjer je ozko , kajti nobeden se ni želel srečati in udariti v Lado , sploh v kateregakoli Rusa . Sem na Bavarcu 2x udaril v kandelaber - RIKVERC V PRVI - v vožnji nazaj , pa od sramote nisem želel izstopiti . Istopil sem za vogalom in iskal poškodbe, ki jih ni bilo

  • Toma 12:35 08.februar 2023.

    Kaj jih pa rabijo! Aja, za zaletavanje!

    • Ender3 13:42 08.februar 2023.

      Toma v kleti jih nimate kje parkirati !

    • Toma 16:19 08.februar 2023.

      E3 si še živ? Zadnjič ti je drek žr posteno udaril skozi uha! Baš me je skrbelo zate.

  • Soljatar 12:41 08.februar 2023.

    rusija je res nekaj najslabšega kar obstaja na tem svetu...raje bi živel v ZDA na pločniku v šotoru, kot v Rusiji.

    • Ender3 13:45 08.februar 2023.

      Soljatar v ZDA kot klošar, brez zdrv.zavarovanja brez polisendvičev pingo soka in kletnegs razkošja. Poizkusi , samo potem ne kliči svojega ideologa na pomoč..

    • mph2 18:45 08.februar 2023.

      Za gnilo solato morda res, saj so večinoma oni porazili vaše idole nacifašiste med vojno, pri čemer je umrlo skoraj 30 milijonov Rusov. Brez Rusije bi verjetno danes imeli nacifašizem povsod. No, na nek način se ta vedno bolj vrača.

    • jan631 18:54 08.februar 2023.

      E3, kaj res misliš, da imajo v rusiji vsi zavarovanje? V ZDA, če plačuješ zavarovanje , tako kot pri nas, imaš prav tako dostop do zdravnika. Težava nastane ko nekateri špekulirajo in ne plačujejo zavarovanja.

    • Stanko Batagelj 20:53 08.februar 2023.

      Brez ZDA bi bila Rusija poražena.ZDA so oskrbovale Rusijo s strelivom,orožjem,kamijoni topovi, z letali,s hrano, oblačila,sanitetni material,medicinski materijal.Spostavljen je bil zračni most med Francijo in Rusijo.

    • rd2dmk2 08:36 09.februar 2023.

      soljatar, jest sem že kupil šotor, kam ti ga dostavim? a kdo še kaj prispeva za karto do amerike ?

    • Skias 10:53 09.februar 2023.

      Ender pozabil si omeniti, da amerikanci uvajajo v svoje vrste robote. Prve teste so že začeli na klošarjih!

  • Soljatar 10:52 08.februar 2023.

    rusi in njihova avtomobilska industrija phahahahhahaha...

    • Ender3 13:52 08.februar 2023.

      Soljatar poleg Lad izdelujejo tudi Auruse. Malce po-googlaj..

    • ico8 14:07 08.februar 2023.

      Babuske pravijo, da izdelujejo tudi T-14 Armata, pa, khmmm, kako da kazem, ajaaa, pokazali so ga samo na paradi, tam nekje daljnega 2015 leta..., potem je pa crknil!!! In potem vse tiho je bilo!

  • Jernej65 08:38 08.februar 2023.

    Rusija drvi proti kameni dobi. Glavno, da se proizvaja orožje in pobija ljudi.

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 09:01 08.februar 2023.

      A bejž no...

    • h4ck3r 10:28 08.februar 2023.

      Jernej65...če bereš samo zahodne medije, potem iz kamene dobe menda nikoli niso prišli. ;-) Realno, ne vem no, na splošno jim menda ni šlo tako slabo. Res pa je da se nikoli niso imeli priložnosti tako razvaditi, kot smo se ...prikaži več mi (zahod). Kar pa mogoče ni tako slabo, saj bomo sami ob možnem pomanjkanju veliko bolj trpeli kot oni. Je pa vse stvar lastne prilagodljivosti.

    • Jernej65 10:31 08.februar 2023.

      Sem napisal da drvijo in ne da so bili. Če bomo zaradi rusov trpeli, bomo samo zaradi njihovega orožja. A Lukašenko še cepa drva za Evropo?

    • h4ck3r 12:23 08.februar 2023.

      Glede na to da se je uvoz iz Rusije v lanskem letu povečal, nekako dvomim, da smo sami tako neodvisni od Rusije. Že če pogledaš naš SIJ, če rusi zaprejo, potem bo trpelo veliko ljudi pa ne bo nobenega orožja blizu. ;-)

    • Ender3 13:54 08.februar 2023.

      Jernej ti pa kamena doba sta si zelo blizu že sodeč po, tvojem pisanju.

    • Jernej65 15:06 08.februar 2023.

      Ender3, ja res, kamnolom imam blizu, rabiš kaj kamenja. Drva ti je že itak Lukašenko nacepal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.