Slovenija
30847 ogledov

Tako lahko pomagate izmučenim gasilcem

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:52 20.julij 2022.

    Pa mater no, zakaj bi gasilcem spet moral narod pomagati. Kje je država, kje so funkcionarji, društva,..? Saj ne da ne bi želeli pomagati edini javni službi v državi na katero se lahko zanesemo ampak pi_zda no, kaj ne morejo ...prikaži več pristojni poskrbeti da imajo pijačo in hrano, če že svoje riti naprodaj zastonj nosijo?

    • kapibara 20:16 20.julij 2022.

      Spomni se milicije na južnih mejah, ko so jih domačinia zalagali z živili, služba jim pa je pa dajala po pe-e-u.. Pravilo službe- sok , sendvič in kondom, da si ne umaže prsta, ko si ga v rit porine..Lokalne picerije ...prikaži veče so furale, da se je iz peči in avtov kadilo..

    • Avatar karjola
      karjola 20:17 20.julij 2022.

      Mehičanka, ne bom se ozirala na to mačehovsko državo in politiko. Naj crkne, je ne potrebujemo. Raje moli da se stvar pogasi in nesi gasilcem za pit in za jest. ker če boš čakala funkcionarje ... Ne glede na vse ...prikaži več pomisleke je moj mož vzel svojo obleko in čelado in se odpravil na pogorišče. Šel je brez neumnih pripomb in brez pomislekov. AMEN

  • bi_ba 20:08 20.julij 2022.

    Tudi meni je bila to prva misel, kje so vsi, ki bi takoj morali poskrbeti zanje. Sramota od skorumpirane države!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 11:31 21.julij 2022.

    Če to ni sramota sedanje vlade?? Narod bo pomagal gasilcem z jedačo in pijačo KAJ pa dela oblast?? Ali so res ves denar dali NEVLADNIKOM tipa Nika Kovač,da se lahko šđiropkousti po trgih v Ljubljani?? Sram me je,da država ne ...prikaži več zmore denarja za hrano in pijačo gasilcev,ki delajo ZASTOJN!? Smo še država??

  • Harrison 10:24 21.julij 2022.

    Premier govori, da je dobro, da ima država vojsko gasilcev a v isti sapi naprošamo narod, če bi kaj doniral izmučenim gasilcem. Leta 91 se mi je motalo marsikaj po glavi, ko smo šli na svoje. Samo da bomo postali ...prikaži več pa takšen poden od države, pa se mi tudi sanjalo ni.

  • Avatar luckyss
    luckyss 07:50 21.julij 2022.

    Kakšen tovornjak piva jim privoščite, še graditelji piramid so ga "sledovali" pa niso te nič postrani...

  • rd2dmk2 21:25 20.julij 2022.

    če mi janša plača bencin, grem še jest pomagat. pa zravenše vzemem tiste ministre na čakanju..sem navajen gašenja še iz JLA, ko smo gasili postojno in okolico.

    • zdrej 11:32 21.julij 2022.

      Sedaj so levaki odgovorni da to organizirajo. In če bodo vse tako furali, kot to furajo, potem nam bog pomagaj.

    • rd2dmk2 13:06 21.julij 2022.

      ja no matejček se je bahal na gasilcski veselici kakšen gasilec je.. je zdej tud kaj zraven. janez pa tako skrbi narod, pa tak rad tala denarčke okol, naj pa še zdej malo potala.. naj se koprive in bljitve odpovedu ...prikaži veču kakšemu soku in sendviču. in za konec če levaki delajo , potem bo štala. ja kdor ma dve levi roki nima šans.. ni pa rečeno da levica ima dve levi roki. sploh ne.

    • zdrej 18:18 21.julij 2022.

      AMPAK, sedaj imata vse niti v rokah Golob in Šarec. Oni morajo vleči sedaj poteze. Oni bi sedaj morali ZKP-ju odgovarjati narodu. Pa še to je krivda lahko samo deljena, ker ti ki rešujejo zadeve na terenu se verjetno zelo ...prikaži večo trudijo, da bi bilo čim manj škode. Kriva sta za slabo in pozno podporo.

  • kapibara 20:19 20.julij 2022.

    Še vete ne , kaj se dogaja z državno socilano pomočjo, odkar so nam navleki ukrainarje !!- Držasvne štipendije- pakei s hrano.. ni da ni v korist ukrainarjev( še nećivili so prikrajšani )

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 11:55 21.julij 2022.

    Ljudje dajte nest hrano in pijačo gasilcem,ki delajo zastojn saj ta beda od vlade ne premore niti toliko denarja,da bi omogočila gasilcem osnovne stvari kot so hrana in voda!! Žal so ves denar dali Niki Kovač in Metelkovcem tako,da dajmo ...prikaži več ljudje nahranit re pogumne gasilce,ki delajo zastojn saj je vlada dala denar DELOMRZNEŽEM!!

  • bljitva 08:49 21.julij 2022.

    kilo kokaina pa šlepar dom perignona si zaslužijo...

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:33 21.julij 2022.

      Saj ne gre za piknik SDSsovske "omladine"...

    • bljitva 12:09 21.julij 2022.

      čez 1 leto bojo vsi v sdsu fix..

  • kapibara 20:14 20.julij 2022.

    Pa da sedaj vidimi vse tiste slovenace i slovenćeke, ki so pomoč pošiljali v BIH a i šire na jug !!?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.