Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
2063 ogledov

Želite brezplačno elektriko? To morate narediti

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • assepi 09:37 01.julij 2020.

    Tudi pri Geni je potrebno biti previden. Po poteku akcije namreč energijo računajo po rednem ceniku. Pa tudi za obstoječe stranke ni vedno akcij. Moja akcijska cena se je končala prejšnji mesec, trenutno ni nobene akcijske cene, tako da razmišljem ...prikaži več o zamenjavi dobavitelja, saj bom s tem spet pridobil akcijsko ceno pri konkurenci!

  • fiston 18:00 04.julij 2020.

    Ne vem, meni je že zdavnaj poteklo, pa sem ostal pri GEN-I, ker neke razlike ni bilo. Sicer ne porabim veliko. Sem pa bral, da bodo dodatno računali izdajo računa 1 evro če dobiš elektronskega, drugače pa 2 evra. Sicer ...prikaži več se mi zdi, da bi že morali, ampak niso, verjetno zaradi korone, ko so že tako znižali, pa potem ne bi imelo smisla to zaračunavati, recimo da so za toliko manj znižali kot bi sicer. No akcijske cene..., v bistvu bi zdaj morala biti že tako cenejša, ko je vse stalo, pa je višek.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.