Avto
64941 ogledov

Polomija novega ruskega avtomobila

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 08:31 18.januar 2023.

    S Kitajske jih lahko uvozijo, toliko koliko jih rabijo, še en članek naperjen proti Rusiji, tam je vse slabo, tu pri nas pa se povsod pozuna kako se za ene cedita med in mleko, rajo pa stiskajo bogatuni še bolj ...prikaži več za vrat... Marš pa taka demokracija...

    • oneh 08:47 18.januar 2023.

      Le kje so večji bogatuni in kje je več revežev ali v fašistični RuSSiji ali pri nas? Marš pa tak Z in V komunacifašizem. Ti pa mej svobodo in še naprej pleši.

    • Toma 10:09 18.januar 2023.

      Kakšna demokracija te napada!? Imamo fetiš-komunizem, če ti ni kaj jasno?

    • mph2 11:43 18.januar 2023.

      Verjetno je imel v mislih demokracijo NATO kriminalcev. Kot je bilo od zmeraj, America first, fuck the rest.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 09:56 18.januar 2023.

    Bedast članek, Rusi sicer delajo okrog 100 000 komadov svojih vozil mesečno...Trenutno jih verjetno bolj zanima vojaška industrija, ki kljub vojni še vedno na polno izvaža...

  • Pišmevuh 11:19 18.januar 2023.

    Ameriška je pa propadla, zato se bo polastila evropske. Še ruske nafte iz Indije ne uvaža EU direktno, ampak preko Amerike.

  • Grof 15:50 20.januar 2023.

    Si se zmotil, Slovenija,ne Rusija, tam ne rajajo, ni golobov

  • dare326 12:13 18.januar 2023.

    Žurnal me je dal na črno listo, lol.

    • Grof 15:47 20.januar 2023.

      Bo pa tvoj komentar objavljen po naslednjiseji vlade,

  • peter3 14:33 18.januar 2023.

    Idealen avto za nase partijske dihurje in rusofilske levuharje.

    • Ender3 18:37 18.januar 2023.

      peter3 za vas je najboljši ivekov audi kateremu odpove akumulator kar, med vožnjo. Budala..

    • Grof 15:45 20.januar 2023.

      Ne, ne, samo ena žička, pa še to je zamenjal tišler, ta bo v kratkem pod kozolcem pred gasilskim domom sestavil prvi slovenski avto, od 30 000 napovedanih za to leto, samo kaj zavraga, problem je v žičkak piše necenzurirano si. mali Cirmančk

  • Ender3 18:40 18.januar 2023.

    No ja za tiste, ki verjamejo vsebini tega prispevka še posebno za trolarje.. https://youtu.be/8BPpauizFbo

    • Grof 15:48 20.januar 2023.

      Res, posebno zalevovijačne trolarje, bravo

  • Jernej65 10:34 18.januar 2023.

    In Rusija veselo drvi proti kameni dobi. Pri njih uspeva samo oligarhija, ki se veselo plemeniti predvsem na zahodu. Ruska industrija je obubožana, da bog pomagaj.

    • BenX 13:15 18.januar 2023.

      Ja... Ker naša (evropska) pa res cveti in obeti za naprej so sila pozitivni... 🤣

    • Jernej65 13:26 18.januar 2023.

      Bolj že kot v Rusiji. In kaj ti fali, a nimaš vsega polno rit.

    • 4krogci 14:00 18.januar 2023.

      ruska industrija obubozana? Resno? hahaha Dej ne se smesit! Ne pozabi, da celotno vojsko rusi sami financirajo, medtem ko UA polne skoraj cetrtina sveta z orozjem in denarjem....s tem, ko spet to orozje mi kupujemo preko posrednikov od rusov (isto ...prikaži več plin,nafto,..) jim avtomatsko sponzoriramo....nasa industija pa tone in tone...s.p.ji, firme, tud ogromne proizvodnje se zapirajo ali vsaj za nedoločen cas ustavljajo....ah ja nam gre super res...hahhaha gre gre hahah

    • Jernej65 14:39 18.januar 2023.

      A sem mogoče primerjal Rusijo in Ukrajino, kaj bluziš. Pri nas še vse laufa. Če hočeš delati, je dela na pretek, brezposelnost na najnižji meji v zgodovini. No in naštej mi kakšno uspešno tehnološko, rusko multinacionalko in brez energijskih oligarhov ...prikaži več in supersonične rakete, ki je samo sebi namen. Še enga usranega avta niso sposobni skup spacat. Ko se bo vsa ruska smetana oligarhov vozila v Moskvičih, potem bom verjel v ta avto.

    • 4krogci 14:54 18.januar 2023.

      Lada niva, Kamaz, AK-47,... Seveda pa ne pozabi, da so te zadeve delane za njihovo podnebje in prilagojene njihovim razmeram. pa en PS spodi: Tud v SLO smo kr mahnjeni na Dacio Duster...pa je od prve naprej delana v rusiji ...prikaži veči na sosednji liniji, kjer delajo Lado nivo, kje so ostali renaultovi, nisanovi, volvotovi modeli? A pljuvamo c ez te avte, ki so malo bolj zmehcani za EU trg?

    • Jernej65 16:09 18.januar 2023.

      V glavnem ruska tehnologija caplja 30 za razvitim svetom in z Putinovo politiko se je obrnila proti kameni dobi. A mi boš oporekal?

    • 4krogci 17:33 18.januar 2023.

      Ne glej unga 0,07 bonda, dvigni rit s fotelja, vsed se v avto,vlak,letalo pa skoc do rusije...bos presenecen....ampak ja najlazje je govorit stvari, katerim se blizu ne prides, da bi se preprical na lastne oci. Kar pa spet ne pomeni, ...prikaži več, da je pri avtoindustriji razvita kot nemcija, pri parfumih kot francija, pri oblekah kot italija....je pa res, da lahko Krka pri nas brez njih zapre...aja ce neves...dobava gore dole za Krko deluje nemoteno, pa čeprav je embargo...sam tko ;)

    • Ender3 18:38 18.januar 2023.

      Jernej65 sramota kaj pišeš in, to ti še plačujejo..

    • Jernej65 22:54 18.januar 2023.

      Ender3, navajanje realnosti ni sramota. No in koliko si mi nakazal?

    • Jernej65 23:07 18.januar 2023.

      4krogci, vse globalne nacije od Kitajcev, zahodnih Evropejcev, Američanov, J. Korejcev, Japoncev in še bi jih lahko našteval, so daleč pred Rusi po visokotehnološkem razvoju. Putin bi rad bil globalna velesila. Na žalost je izgubil še tisto malo spoštovanja, ki ...prikaži več ga je imel. Deluje kot razgrajač v razredu, s prazno glavo, ki bi rad s svojo nasilnostjo izsilil spoštovanje ostalih. E moj 4krogec, ne gre.

    • Grof 15:56 20.januar 2023.

      Jernej, koliko razredov osnovne šole pa premoreš, še sreča, da so te opismenili, kaj več pa ne

    • Jernej65 16:01 20.januar 2023.

      No Grofovskega naziva ravno nimam, kot ga imaš ti. In daj argumentiraj, kaj od tega kar sem napisal ne drži.

    • BenX 17:32 20.januar 2023.

      Jernej, tebi kaj dopovedovat je izguba časa. Rusi so tak daleč za vsemi... Ja, zato pa so bolj kot ne edini, ki so sposobni kaj dastavit v vesolje, so bolj kot ne edini, ki znajo obogatit uran za jedrske elektrarne, ...prikaži več so v letu dni razvili lastne plinske turbine, kar zahod nikoli ni pričakoval, vojaško zmagujejo proti 40+ državam... Ampak to seveda ni nič...

    • Jernej65 00:18 21.januar 2023.

      Rusi zaostajajo za razvitim svetom. To ve vsak bedak in mi ne soli pamet. To ti bo povedal vsak zemljan, ki ni Rus in rusofilski trol.

    • BenX 08:39 21.januar 2023.

      "In daj argumentiraj, kaj od tega kar sem napisal ne drži." Toliko o tem koliko si ti ***sposoben argumentirat... 🤣 Ampak brez skrbi, tega od tebe itsk nisem pričakoval. Sposoben si edino žaljivk in bednih stereotipnih in ideoloških izpadov.

    • Jernej65 08:54 21.januar 2023.

      To kar si naštel je v glavnem stara tehnologija iz bivše Sovjetske zveze. Zadnjih 30 let niso napredovali skoraj nič. In zate je to napredna tehnologija. Ja so dostavljali v vesolje, vendar z Ameriškim denarjem. Podobno in bolj napredno tehnologijo ...prikaži več so Američani že zdavnaj nehali uporabljati. Ne se mi smešit z tehnologijo iz prejšnjega stoletja.

    • Jernej65 09:25 21.januar 2023.

      Še to. Tudi Hitler je dolgo zmagoval proti 40+ državam in zasedel že skoraj celo Evropo v 1 letu in vemo kako se je končalo. No in kako daleč je prišel zmešan Putko?

    • BenX 11:34 21.januar 2023.

      Saj pravim... Brez argumentov (kar začuda očitaš drugim) in sami stereotipi ter ideologije... In smo že pri Hitlerju. 🤣 Preveč si očiten, enostaven in neizviren. Neka globlja debata s tabo že v osnovi ni možna. Žal.

    • Jernej65 12:05 21.januar 2023.

      No in kaj potem debatiraš z mano, a ti ni dolgočasno. Dejstva so dejstva in so včasih tudi dolgočasna.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.