to ni piton ampak boa
jp,bi bilo bolje da napišejo velika kača ,če že ne ve kaj je
Dobra je ta mala, pa Sabrina Carpenter ;-)
To je zelo pomembna novica za Slovenijo.Še da bi dodali,da ji joški malo visijo,bi pa Slovenija bila rešena.
Boa ali navadni Udav,pa to!!! Drugače je pa Sydney Sweeney trn v peti woke liberalnim demokratom!!! Huda k poper!!!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
to ni piton ampak boa
jp,bi bilo bolje da napišejo velika kača ,če že ne ve kaj je
Dobra je ta mala, pa Sabrina Carpenter ;-)
To je zelo pomembna novica za Slovenijo.Še da bi dodali,da ji joški malo visijo,bi pa Slovenija bila rešena.
Boa ali navadni Udav,pa to!!! Drugače je pa Sydney Sweeney trn v peti woke liberalnim demokratom!!! Huda k poper!!!