Slovenija
28132 ogledov

Takšna je dokončna odločitev glede pouka

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 13:55 27.avgust 2020.

    Kaj res mislijo, da se bo kdo šel testirati? Da te potem doma lovijo inšpektorji, kot najhujšega kriminalca.

  • simona32 16:47 27.avgust 2020.

    Testi so zelo zelo nezanesljivi. https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/FMfcgxwJXfhvlZCWjfnFqmHvFnbZwvKq?projector=1

  • Avatar praufo
    praufo 14:03 27.avgust 2020.

    ti ukrepi so kar hudi, druženje prepovedano ... imam vprašanje za presveto cerkev, in tiste, ki zagovarjajo več otrok ... kako naj fant pride v stik z deklico s katero bosta naredila otroka ... glede na vse te ukrepe je ...prikaži več to preprosto nemogoče , poroke so itak prepovedane in še kaj ... stikov sploh ne sme biti, ja kako naj jo spozna , zapelje ... če mu pa slučajno uspe, bo pa sekx v maskah ... odlično ... se opravičeujem, ker preveč razmišljam o nepomembnih stvareh

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 16:43 27.avgust 2020.

    Jebe se meni za pouk,jaz sem profesor za profesorje od "ta mladih"... .Pa,če je to meni prav,al ne.Tako je in nič drugače.Naj traja večno.

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 22:02 27.avgust 2020.

    daleč najbolj sposobna ministrica v zgodovini slovenije. pravo nasprotje levičarskemu šminkerju pikolu, ki je šolstvo porinil v srednji vek in za svoja hedonistična swingerska potovanja zapravil polovico proračuna. gremo simona,. upam da boš na tem položaju še 10 let, da ...prikaži več reformiraš šolstvo primerno sedanjemu času-odlično, plus 5

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:48 27.avgust 2020.

      Daj virus,da se ne bi ti mau usrou.

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 23:23 27.avgust 2020.

      covid, saj te razumem, prestrašeni osamljeni psihopat, ki iščeš ljubezen na portalu, v resnici pa težki psihični bolnik, tik pred samomorom. zaupaj se nam , ker te imamo radi in bi ti radi pomagali. gates te sicer spremlja preko 5g, ...prikaži več ampak verjemi v sebe in se ne pusti. kamilični čaj, sprehodi v naravi in pozitivno razmišljanje ti bo pomagalo k ozdravitvi.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 23:43 27.avgust 2020.

      Covid gleda sliko od Beovićeve,pa drka ku**c.To je realnost,sicer kruta,ampak je... . In tega je s strani covida "malo preveč".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.