Slovenija
64368 ogledov

Kdor ima dva otroka, bo dobil do 737 evrov, kdor ima tri pa do 1105

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h4ck3r 10:31 16.september 2022.

    Torej s temi dodatki samo določenim skupinam, še dodatno zvišujete mejo, pri kateri se splača še it v službo ali pa biti doma in "fušati". Bravo za tiste, ki ne vidijo celotne slike.

    • Avatar GeorgeLincolnRockwell
      GeorgeLincolnRockwell 10:33 16.september 2022.

      Točno tako. Srednji sloj bo kmalu izginil in odvisni bomo od "vaučerjev", "bonov" in ostalih bedarij...

    • Avatar Leon
      Leon 12:23 16.september 2022.

      Srednjega sloja že dolgo ni več ! Obstajajo samo bogati in revni .

    • Avatar Leon
      Leon 12:26 16.september 2022.

      Vlada deluje kot je zapisano v Ustavi : 2.člen Slovenija je pravna in socialna država. Tisto kar je bilo pred tem je bil fašizem ,ki je imel sekto JJ.

    • Avatar GeorgeLincolnRockwell
      GeorgeLincolnRockwell 12:34 16.september 2022.

      Ne vem zate, ampak jaz se imam za srednji sloj. To, da si ti na minimalcu, ni moj problem.

    • h4ck3r 13:41 16.september 2022.

      Leon...srednjega sloja je še vedno največ...ljudje so postali razvajeni oz. smo potrošniška družbs...če nimaš vsako leto za nov telefon, ki stane 700€+, nov TV ali menjavo avta na vsake 4 leta, lastniški stanovanje ali hišo, si že misliš da si ...prikaži veči revež? Dajte no...mislim, da bi počasi moral postati obvezen predmet v srednji šoli ali vsaj zadnji dve leti OŠ...finančno opismenjevanje...le poglejte kak bo čez kakšno leto, ko se bodo obresti dvignile...

    • kapibara1 15:09 16.september 2022.

      TOČNO JE TAKO... kot si djal h4ck3r.. pamaž na domačli oskrbi, pa mobič za jurja €. več k mam jest plače.. Taki naj kar ubobožajo

  • BenX 11:28 16.september 2022.

    Jaz tudi nisem preveč navdušen nad vsemi temi pomočmi. Delavec mora dostojno živet od plače, kdor ne more delat mu je treba pomagat, kdor noče pa se naj sam znajde!

    • Avatar Leon
      Leon 12:30 16.september 2022.

      Poglejte seznam bivših poslancev ,ki bodo še naprej prejemali nadomestilo saj niso sposobni delat ?

    • kapibara1 15:07 16.september 2022.

      leone- toti poslanci so nada- nič promila napšrqam totim NEćivilom+ pritepencem SAMO na socialo..

    • Avatar torolino
      torolino 15:08 16.september 2022.

      Ti pa poglej še cigane in južne priseljence z maso otrok, ki bodo zadeli terno.

    • munja 23:15 16.september 2022.

      Kaj bodo dobili pa delavci na minimalcu, ki se komaj preživljajo, pa plačujejo vse stroške, prispevke in davke, ki jih cigani ne??? Res je bedna ta naša vlada.

  • Gigiiinjo 12:33 16.september 2022.

    super. Jaz in partnerica pa znajdi se kak veš in znaš. Z najemnino večjo kot kredit katerega ne dobima, z vsemi stroški plina in elektrike zraven. fajn

  • mirror 12:57 16.september 2022.

    Med prejemniki otroških dodatkov s tremi otroki bodo redki Slovenci.

  • Gandi123 11:51 16.september 2022.

    Pripadniki zaščitene vrste se bodo zopet z novimi avtomobili vozili, Slovenci pa izumiramo. Čez nekaj generacij nas ne bo več. Bodo zaščiteni in Šiptarji v večini! Hvala za tako politiko Mesečnik!!!😡

    • ico8 12:14 16.september 2022.

      A si bil po rojstvu rezan, da ne mores sam spacati se kaksnega Slovenca vec ali te samo razjeda fausija, ker nekaterim pomeni vecja druzina nekaj normalnega!?

    • Avatar Leon
      Leon 12:29 16.september 2022.

      Gandi kje ti živiš in kdaj si rojen .

    • kapibara1 15:05 16.september 2022.

      Na srečo šjiptaroš in NEćivili ne delajo za socijalo.. se bodo med sabo jedli..

    • Gandi123 15:22 16.september 2022.

      Leon, sem Slovenec, živim v Sloveniji, rojen sem bil v Yu, v Lj.😁 Ico8, za slovensko populacijo sem poskrbel malenkostno nad povprečjem, brez doklad, dodatkov.... Za toliko otrok, kolikor sem jih naredil, sem poskrbel sam, ne davkoplačevalci!!!

  • Stane Adamič 12:36 16.september 2022.

    Ciljno kupujejo nove volilce. Denar bo šel na jug in pa v tabore a ne?

  • tlacan 13:32 16.september 2022.

    Ko otrok - dijak dopolni 18 let, staršem ne pripada več otroški dodatek ampak dobi otrok državno štipendijo, ki se odmeri po merilih za otroški dodatek. Starši takih otrok bodo sedaj izviseli.

    • kapibara1 15:06 16.september 2022.

      Delat trakrat začet.. pa stršem stroške plačevat..!! Tako je bilo z menoj..

    • tlacan 17:18 16.september 2022.

      @kapibara1; Z 18. leti je dijak v 4. ali 3. letniku srednje šole. Sprašujem se, če so samo prvokator ali si res tako . . ., da pišeš take neumnosti.

  • andrej084 15:51 16.september 2022.

    Največ bodo dobili spet Siptarji..bedasti ukrep...

  • Avatar jezeran
    jezeran 16:06 16.september 2022.

    Spet samo cigani in šiptarji, ter socialci.

  • kapibara1 15:04 16.september 2022.

    Tisti ki smo pa to zbrali , dobimo pa : za kahonas- tojaše.. al pa samo prestence u dupence.. A farji nič ne dobijo to rundo ?

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 21:55 16.september 2022.

    Zopet bodo romi cel mesec pijani njihovi otroci pa še dalje lačni!!

  • munja 08:08 17.september 2022.

    Kar poglejte si cigane: goli, bosi, umazani, v roki pa tak telefon, da ga komaj držijo. Spet bodo imeli veselice, na katerih bodo streljali z najnovejšim orožjem - bravo Mesečnik, najboljši si. Ti bodo postavili spomenik, pa plesali okrog njega. ...prikaži več Tisti, ki hodijo v službo in plačujejo davke, da bi lahko razmetavate z njihovim denarjem pa ne bodo dobili NIČ !!! Res - bravo vlada.

  • onyxx 17:19 16.september 2022.

    Ni res, kar pišete...lahko ima nekdo 4 otroke, pa bo dobil dodatek samo za otroka, ki še ni polnoleten, za ostale, ki so že polnoletni dijaki ali študenti, pa nič

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.