Deklica iz Vzhodne Nemčije...
Ta nemška nacistična kurbetina je zjeb... Evropo.
Se še spomnete kako je ta reptilka posrana rekla 'Willkommen Habibi!", objemal pa jo je sirski-isis doktor inženir islamist.
In rento iz Rusije ....
Ne bo res, Ruse je zajebala.... Rento ji prinašajo organizatorji migracij z % od zaslužka, tam je gotovina, ki ji ne morejo slediti....
še Milana šije.
Zajebala je Nemčijo in celotno Evropa.
Upam da plešasti komunistek po končani karieri tudi dobi svojo pisarno na Dobu , si jo je že zdavnaj prislužil in to za nedoločen čas.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Deklica iz Vzhodne Nemčije...
Ta nemška nacistična kurbetina je zjeb... Evropo.
Se še spomnete kako je ta reptilka posrana rekla 'Willkommen Habibi!", objemal pa jo je sirski-isis doktor inženir islamist.
In rento iz Rusije ....
Ne bo res, Ruse je zajebala.... Rento ji prinašajo organizatorji migracij z % od zaslužka, tam je gotovina, ki ji ne morejo slediti....
še Milana šije.
Zajebala je Nemčijo in celotno Evropa.
Upam da plešasti komunistek po končani karieri tudi dobi svojo pisarno na Dobu , si jo je že zdavnaj prislužil in to za nedoločen čas.