Slovenija
823 ogledov

Tanje Fajon in Andreje Katič menda ne bo na listi SD

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Herkules
    Herkules 13:51 25.april 2024.

    SD kšeftarska mafija nima nikjer nikakršnih možnosti za nič! 30 let in milijarde kraj, ropanja in kriminala jim je uspelo z volilno podporo glupuh butalcev in balkađerosev! Dovolj bo!

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:38 25.april 2024.

    Fafajon je lahko vesela, da ni na listi za Dob, skupaj s Prdnikom in ostalimi zlizanimi z SDS mafijo..

    • Plavi-mil 07:56 25.april 2024.

      Ti res nimaš vsega pošlihtanega v glavi, zaskrbljena fajonka zlizana z SDS, to pa ja, končno je za propad komunistov kriv JJ, če je to res, naj kar bo, dam za pijačo, pa še za propad stranke SS taubija je ...prikaži veča je lahko kriva SDS, samo naj se izpolni, da bo mir pred zblojenimi levičarji.

    • Stane Adamič 08:25 25.april 2024.

      Star udbaš, njegovi predniki so bili partizani (morilci?????), ne more iz svoje kože, a ne?

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 08:33 25.april 2024.

      Stane, ne drži..Moj deda je rešil več kot 50 domobrancev....ko mu je "šarec" zaštekal..

    • Ender3 15:23 25.april 2024.

      SD se zlizuje z SDS..Sploh ne vedo kaj jih čaka pod Janezovo demokracijo. Po receptu poizkusi, prežveči in izpljuni..To so politični terminatorji, kaj jim ni jasno..

  • bobubob 08:17 25.april 2024.

    Mi je prav vseeno, kako se ob koritu razvrstijo prašiči v svinjaku, da le ostanejo tam in mi ne svinjajo po mojih prostorih.

  • atamama 15:45 25.april 2024.

    Oba zelo težko preneseta poraz in ga vohata...........

  • Naklonsky 12:22 25.april 2024.

    Vse bo tako, kot bo ata Kučan zmurglal.

    • Ender3 15:18 25.april 2024.

      Bolje to, kot tisto, kar bo Ištvan recikliral..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.