Slovenija /slovenija/jaz-porocam
33 ogledov

Tatici Mariborčani preprečili tatvino

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kvizko5 14:54 24.maj 2012.

    hja, v Mariboru JE kriza! Ne zagovarjam kraje vendar vsi imamo želodec in v njega je treba nekaj dat!

  • KOJAK 16:03 24.maj 2012.

    Tatica je ropala starejšo gospo jaz pa vidim na tleh starejšega moškega - KJE JE POVEZAVA?

  • Jasmina Islamović 15:43 24.maj 2012.

    ni samo v Mariboru kriza, po celi Sloveniji je...nazalost bo tega samo se vec!!!!!!!!!

  • depresija 18:57 24.maj 2012.

    dobr ti to vidš v felšo.. jst vidm pač osebo na tleh in nč bl ne kaže na moškega kokr na žensko. no, razn, če ti še nisi vidu ženske s kratkimi lasmi..

  • mirko 19:31 24.maj 2012.

    Zelo žalostno. Res se mi smili ta starka, ki je bila žrtev. Pomislite pa še malo na to roparico v kakšnem psihičnem stanju mora biti, da se je odločila za takšno ponižujoče dejanje. Verjetno bo naslednji korak v njenem življenju ...prikaži veču samomor. Kam smo prišli. In čedalje več bo takšnih pojavov zaradi socialne stiske, na drugi strani se pa nekateri v naši državi mastijo in se gredo slamnate firme po Cipru na račun vseh davkoplačevalcev.

  • Fulmmer 16:11 24.maj 2012.

    Ok, vse lepo in prav, to se ne sme delat, verjetno je šlo za par 10€, ampak ljudje, bodimo z vsemi enaki!!!! Prav rad bi videl da bi delavci takole na tleh držali, Zidarja, Tovšakovo, Jankoviće, Šrota, ma je premalo ...prikaži večo placa tule, dodajajte po želji....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.