Slovenija
2395 ogledov

Tega dimnikarji od vas ne smejo zahtevati

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogixl 08:15 02.marec 2017.

    Nova anarhija, kot na vseh področjih. Kdo in kako bo kontroliral ali je stranka res dala očistiti dimnik.

  • tomaz 10:18 02.marec 2017.

    Ja, to je mal reklamni članek za Dovrtel. Tolk pritožb in tožb , kot jih je bilo okoli tega ponudnika, jih ne bo imel nihče od novih koncesionarjev. Sam sem se odločil za drugega, ki mi je priskočil v pomoč ...prikaži več v pomoč in očistil dimnik (čep) eno uro po klicu, sredi popoldneva. Najbolj so me motili dovrtevlevi pregledi naprav, kjer so napisali cel kup nekih brezveznih zahtev, ki niso bili podprti niti v zakonodaji niti v varnosti obratovanja, samo zato, da so čez 6 mesecev lahko še enkrat prišli prekontrolirati. Da ne govorim o raznih zahtevkih služnostnih pogodb za vstop v objekte. Skratka glede na pritožbe in dosedanje delo jim bo promet upadel in je potrebno narediti malo reklame...

  • Dimnikarstvo Plevnik 19:38 03.marec 2017.

    To pa bo stranka sama najbolj vedela,po praviloma če je dimnikar očistil naj bi tako pisalo tudi na računu.Lep pozdrav

  • zdrej 08:32 02.marec 2017.

    Gasilci, ko pridejo gasit. Na žalost se gasijo tudi dimniki, ki so bili pometeni, pa so bili pometeni zelo slabo. Zato sem bil in sem za izbiro izvajalca oz. brez izvajalca, če si to lahko opravim sam. Bojim se pa ...prikaži več da bo zaradi pomanjkanja nadzora, ker je ta zadeva izvedena slabo, še več dimniških požarov, ker so ljudje v določenem % neodgovorni! Peč moram čistiti skoraj vsakodnevno, težje dostopne dele 2x leto enako dimnik. Prihod dimnikarja v kurilno sezono tudi ni praktičen, tako mi je lažje, da preden začnem kurit očistim dimnik ali pa takoj po kurilni sezoni.

  • Dimnikarstvo Plevnik 19:04 03.marec 2017.

    Pozdravljeni,vsem skupaj,jaz bi samo nekaj omenil glede da tisti ki prej nismo imeli koncesije,smo cenejši zaradi davka ker nismo zavezanci.Glede da smo manj kvalitetni to ne drži saj nikoli prej nismo delali na kvantiteto ampak na kvaliteto.Zato nas koncesionarji niso ...prikaži več držali dolgo ker jim smo prinesli premalo denarja ali prometa.Rad bi pa še vsakemu posebej poudaril ,da tisti ki so imeli koncesijo pritiskajo stranke da podpišejo za njih s tem da mi,ko pridemo do strank poslušamo da so že hodili.To se pravi da se bivšim koncesionarjem mudi zato da prevzamejo čim več ali vse stranke ki so jih imeli do sedaj.In kaj se dogaja da bomo mi zopet ostali praznih rok.Naprimer prej je imel koncesionar eno firmo sedaj jih ima 5x več sam zato da stranke mislijo da imajo drugega dimnikarja.V resnici vsi delajo koncesionarji kot naprimer mož pa žena ali sin pa njegova žena itd.

  • Ferluci 08:04 02.marec 2017.

    Izbral bom dimnikarja, ki je naše gore list. Ali pa vsaj tistega, ki obvlada komunikacijo v slovenščini.

  • Papaja Popi 08:25 02.marec 2017.

    Ko zagori dimnik, bi morali pokazati, kdaj je dimnik bil nazadnje očiščen in na podlagi tega bi morala zavarovalnica izplačati zavarovalnino, če je bilo sploh zavarovano, ker mnogi nimajo zavarovano, češ , saj bo, bodo že sosedje pomagali.Ne da ...prikaži več nimajo, nočejo zavarovati, ker če ima za dopust ima tudi 100 € za zavarovanje.

  • Papaja Popi 08:25 02.marec 2017.

    Absolutno.To je prvi pogoj.

  • kapibara 08:52 02.marec 2017.

    Imaš prav..Samo cena na računa zna biti Zelo različna, kar zavarovalnico ne zanimaZ računom imaš garancijo-ne probleme..

  • Pepič 09:18 02.marec 2017.

    Daj, spelji se s temi reklamami, če ne ti bom podkuril!

  • Bozidar.Frelih 09:47 02.marec 2017.

    http://www.izberidimnikarja.si/

  • JT_Thomas 13:02 02.marec 2017.

    Ne seri.

  • vzev 17:00 02.marec 2017.

    Zakaj sploh moram plačevati dimnikarja, če pa lahko to delo opravim sam. Pa še precej boljše naredim, kot vsak dimnikar, ker si vzamem čas in se potrudim, da je dimnik res očiščen.

  • vzev 17:00 02.marec 2017.

    Zakaj sploh moram plačevati dimnikarja, če pa lahko to delo opravim sam. Pa še precej boljše naredim, kot vsak dimnikar, ker si vzamem čas in se potrudim, da je dimnik res očiščen.

  • Jose Bulgaras 13:17 03.marec 2017.

    tale Dovrtel je prevarant. Jaz sem se odločil za drugega ponudnika, ki mi je brez problema izdaj dovoljenje...

  • Dimnikarstvo Plevnik 19:08 03.marec 2017.

    bravo čestitam

  • Dimnikarstvo Plevnik 19:35 03.marec 2017.

    Potem še ni prišel k vam pravi dimnikar

  • Alen Jazbec 08:45 02.marec 2017.

    Sam vidim zadevo sledeče; prav je, da je konkurenca in ne monopol, to podpiram. Naj bo razmerje cena= kvaliteta. Sam nisem tako bogat, da bi poceni kupoval, zato vsako leto pokličem dimnikarja, da mi dimnik spuca. Peč in drugi dimnik ...prikaži več sam. Ko pride do dimniškega požara je velika škoda. Nadzora kdo je dal in kdaj je dal očistiti dimnik seveda ni. Po vsakem obisku mi dimnikar natisne račun, ki velja za čiščenje dimnika. Mirno spimo glede tega.

  • zdrej 08:41 02.marec 2017.

    Moram se popraviti. Dimniki se ne gasijo, se pustijo da izgori ali se zadušijo s primernimi sredstvi. Varuje se samo okolica dimnika. Da ne bi kdo šel polivat z vodo ali gasit s prahom.Pri vodi lahko dimnik poči ali ...prikaži več kaj hujšega. Pri prahu pa ustaviš gorenje, tli pa še naprej in ostane plast pod prahom. Pravijo da se to težko čisti in potem ostaja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.