Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
5719 ogledov

Tega ne počnite sami, lahko je zelo nevarno

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 09:58 08.januar 2020.

    Joj, ne pretiravajte, no... poznal sem ljudi, ki so celo življenje prekrivali strehe z azbestnimi ploščami, pa so umrli preko 80 let stari. Poznam tudi "mojstre", ki to delajo danes, pa so brez kakršnekoli zaščite... Sicer je pa tako: če ...prikaži več se to dela pravilno ni nobenega razloga, da to ne bi delali sami. Nagobčnik, kapo, obleko... ima lahko mojster ali pa jaz, razlike ni. No, je... cena podiranja je desetino tiste, ki bi jo računal "mojster".

    • Snežinko 10:01 08.januar 2020.

      Pepe, na lastne oči sem videl, kaj fantje na deponiji naredijo z lepo ovitimi in na paleto zloženimi azbestnimi ploščami: s kamiona jih direktno skipajo na kup in porinejo naprej z bagrom. Toliko o "ekološki" odstranitvi. Ti pa se matraš, ...prikaži več zlagaš, ovijaš v folijo...

  • Pepe007 08:23 08.januar 2020.

    In kaj bodo smetarji naredili z vrečko ob smetnjaku, na kateri piše azbest? Ali imajo njihovi kamioni več prostorov za smeti? Kateri imajo? Medij ne bi smel pisati nepreverjenih pravljic.

  • kontrahan 10:17 08.januar 2020.

    Plačal azbestno kritino. Takrat je bilo to ok, sedaj ugotovijo, da je država "zajebala" in je škdodjivo. In zopet moramo sami odplačevati odstranitev, država pa si umije roke. Nič kriva, nič dolžna. Nasrkamo državljani, tako kot zmeraj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.