Slovenija
7158 ogledov

Tega se delodajalci zdaj najbolj bojijo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 16:48 05.december 2022.

    res mi ni jasno, zakaj pri nas več kot 2x dražja elektrika kot v nemčiji ... kako je to možno?

    • mirror 22:30 05.december 2022.

      Vprašaj GEN-I in Tavbija, ki sta prepoceni preprodajala našo elektriko, čeprav jo bolj rabimo doma. Oni so pa prejemali nagrade za uspešnost.

    • lojs 07:07 06.december 2022.

      meni jih ni treba vprašat, ker poznam situacijo, zato mi nis nič novega povedal ...moram pa malo razdramit plesoče aktiviste, da vidim, kaj bodo naglumili

  • Pišmevuh 18:22 05.december 2022.

    Cepiva niso bila zastonj.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:10 05.december 2022.

    Nas lupijo kot norce! V bogatejših državah od naše revščine so nižje cene nepremični, hrane, obratovalnih stroškov,... Naša podjetja so požrešna!!!

    • lojs 17:45 05.december 2022.

      sej jih bodo zaprli, da bo mir

  • rd2dmk2 16:14 05.december 2022.

    direktorji bencin in nafta se cenita. kaj je zdaj ste mal dementni ? a e samo pogoltni. ste že ugotovil da se z jokom in stokom da velik naredit. bi bilo dobro da golob mal udari po mizi . komaj ...prikaži več čakam maj drugo leto da se objavijo poslovni rezultati pa da vidimo dobičke.

    • Toma 16:52 05.december 2022.

      Golobček pravi: želeliste našo svobodo, pa uživajte!

    • lojs 17:44 05.december 2022.

      golob bo udaril po mizi, firme se bodo pa zapirale, ker bodo predragi izdelki, ne vem ali bo pa obratni vrstni red ... človek nekaj pove, razloži in upa, da ga oblast razume, ampak potem pa v očeh nekaterih izpade ...prikaži več jamrač, super, pa kdo sploh rabi te pogoltne privatnike, sej mamo javni sektor

    • rd2dmk2 09:28 06.december 2022.

      no vsi poznavalci ekonomije. včeraj je HSE dobil od SDH pomoč v višini 200miljonov eurov, ker imajo likvidnostne težave. te so nastale, ker - pazi to - ni bilo vode v rekah in so HE stale , ker ni premoga ...prikaži več in je TEŠ stal. v redu. dobro malo težave. zdej pa spoštovani moji. si tole zabeležite, sprevite in potegnite na palno drugo leto, ko bodo se objavljali rezultati za leto 2022. no me zanima kolk dobička bo imel HSE in kakšne nagrade bodo dobili nadzorniki, menedžemnt in ostala koritarska klapa.

  • mirror 18:52 05.december 2022.

    Da imamo tako drago elektriko, so kriva naša distribucijska podjetja, ki so našo državno elektriko preprodajala na mednarodnih borzah in si delila nagrade za "uspešno delo".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.