Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
40787 ogledov

Vam delajo gnečo? Te rabljene aparate brez težav lahko prodate

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Enzgg4 10:38 09.junij 2024.

    Številni današnji aparati so narejeni za 2, 3 leta in potem crknejo, popravilo pa se ne izplača, če nisi ravno handyman ali če ne crkne ključni del. Pri nakupu aparata je zato nujen še nakup super jamstva, dodatnih 5 let ...prikaži več garancije. Preverjeno. Tudi onim tam se popravilo ne izplača in tako dobis nov aparat. Nazadnje sem imel tako situacijo s cca. 3 leta staro Sonyjevo LCDTV.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:42 09.junij 2024.

      Jaz kupim stroj vedno tak ki ima 5 let garancije,npr.do zdaj je še vedno vodilni Bosch pri strojih ,sledi mu Beko vse ostalo je srečelov

    • Enzgg4 12:51 09.junij 2024.

      Tudi jaz imam precej stvari od Boscha, ampak se nobeden ni imel 5 let garancije. Vsi so imeli po defaultu 2 leti, kolikor je zakonski minimum. Imel sem srečo tudi z Gorenjevim tv, se iz pamtiveka 2x je strela počila ...prikaži več vanj, pa so ga vedno za majhen denar spravili k sebi. 20 let je delal. Še katodna cev. Od novejsih pa njihov pomivalc. 1x sem plačal servis, pa ni bilo drago, drugic sem ga pa kar sam zrihtal. Je šel komandni modul, pa sem za mali denar kupil novega na Gorenje servisu in ga zamenjal.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:59 09.junij 2024.

      Tudi Bosch je imel 5 let v preteklosti,zdaj kupim tistega ki ima 5 let garancije,čist tko ,Bosch gor ali dol ,ne vlagam ni centka za popravilo,po petih letih pač kupim novo ,če crkne,zakaj tako,ker so več ali manj vse kitajski ...prikaži več deli,zato hočem dolgo garancijo,če so se ušteli bodo pa popravljali ali menjali,jaz vglavnem ne bom.

    • Enzgg4 13:02 09.junij 2024.

      Vsak po svoje. Osebno nisem pristaš metanja stran, če se da za majhen denar porihtat.

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:08 09.junij 2024.

      Itak,v preteklosti so se popravljali stroji,pri nas ni nikoli nobeden delal dobro po popravilu,nov del uniči drugo zraven,čist odvisno,zdaj pa popravilo košta 200eur+ pa mislim da moraš bit nor da to popravljaš,ne rečem če se ročka ali ka takega zlomi

    • Toma 14:49 09.junij 2024.

      B(r)eko!? Samo stran! Kupil hladnik, crknila luč, popraviľo ni možno! Dobil novega in je delal lužico. Zamenjal za drugo firmo in je končno mir v tretje! Problem je bil v prenašanju not in ven: 5x!

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:54 09.junij 2024.

      Toma,isti šmorn je Bosch ,vse take zgodbe slišiš,tako da ne vem danes katerega prav pohvalit,zato izbiram samo garancijo 5 let,če bo dal kdo še več izberem tistega

    • djdj 16:25 09.junij 2024.

      @Enzgg4 Ko sem pred skoraj 10.leti kupoval novo klaviaturo; v Britaniji je imela 2 leti garancije(mislim, da so takrat še bili v EU), v Sloveniji eno leto. Izdelek kljub "terenski" uporabi, še vedno deluje brezhibno. Zmotila me je pa razlika ...prikaži večika v garanciji med državami za isti za isti izdelek.

    • Enzgg4 16:58 09.junij 2024.

      @djdj zdaj za EU + Norveška in Islandija velja mimimum 2 leti.

    • djdj 08:44 23.junij 2024.

      Že takrat je to veljalo v SLO. Ker sem si želel/rabil izdelek, nisem kompliciral, z pritožbo na tržno inšpekcijo(pritožil bi se čez trgovca). To ni bil edini moj primer, da je imel izdelek kljub zakonu o 2 letnem jamstvu v ...prikaži več SLO le leto garancije.

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:02 09.junij 2024.

    Jaz prodam rabljeno volilno skrinjco,še iz časa josipa

    • ico8 11:06 09.junij 2024.

      Z kroglicami ali brez? Placam takoj in z gotovino, dinarji letnik1972!

  • Naklonsky 17:16 09.junij 2024.

    Zanimiva anketa, Emilijine prenosnike torej ne bo problem prodati?

  • Avatar karjola
    karjola 07:55 09.junij 2024.

    Ko greš na boljši trg in gledaš tisto kramo, sploh ne veš ali si na kakem divjem odpadu ali pa si potoval nazaj v čas.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:45 09.junij 2024.

      V času juge bil tam in najbolj so izstopali krivi zarjaveli žeblji in nedelujoča žarnica,pa je fotr vseeno vprašal ,kaj če ti žarnica če je fuč ,žebelj vsaj zravnaš.Mu je odgovoril ,pri meni je žarnica malenkost ,pa jo zamenjaš v ...prikaži več službi in to je to,smejali smo se še cel dan.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.