Avto /avto/iz-druge-roke
40288 ogledov

Tej opremi se raje izognite, ko kupujete rabljeni avto!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Albatroz 20:57 02.februar 2022.

    Ta ki je pisal članek se ne spozna na avte kaj dost.

  • Toma 10:24 02.februar 2022.

    Nastavljivo zmetenje? Vgradiš običajnega, pa je! Ob nakupu pa itak (še) mora delovati.

  • rd2dmk2 09:31 02.februar 2022.

    sedaj pa preglejte ta spisek in spisek novih avtov pa se zamislite.. vse te "bonboniere" ne morete odstranit iz novih avtov. mi povejte en avto danes da nima navigacije ? še huje. današnji avti bodo tako kot mobiteli zahtevali mesečno ...prikaži več naročnino da se vam bo zaslon prižgal, me pa zanima a bo potem klima se tudi lahko upravljala al ni. ksenonski žarometi dons so pa LED. ko to crkne bo avto mesec fni v garaži, ker ne bo rez dela..pa cena bo juhuhu.. poište stoenko pa hitr kupit.

    • ico8 10:32 02.februar 2022.

      Za balkaneze je se yugo z gretjem zadnje sipe(za porivati pozimi) predober, da ne govorim o 1000MB(hiljadu malih briga) ali Skodilaku! Vsi nazaj na lojterski voz pa dija-dija... PS.: Mater, kaksen clanek, ko vsi gledajo na bolje, bi "nasi" nazaj v kameno.

    • rd2dmk2 19:05 02.februar 2022.

      ico8 kaj ti momaga sto lučk, ko pa vse sam žmigajo in nič ne dela. preberi si članek pa se zamisli, krasne stavri pa krasni problemi.. in za povrh vse te traparije ti bodo tud zaračunal. in zame je avto ...prikaži večo delovni stroj , gočem da me pelje od točke a do točke b. in točka b je lahko oprera ali pa koncet in bom tam užival v predstavi in glasbi. ne pa med vožnjo. še manj pa hočem poslušat šefa in šefico. smo zaključl za dons.je se pelem domu.

  • puys 17:08 02.februar 2022.

    Ravno menjal xenonke za audi, 80€ obe orginal Osram. Ta clanek je za bruhat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.