Slovenija
11564 ogledov

Telemach draži mobilne pakete

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 10:33 30.oktober 2018.

    nikoli ni dovolj, nikoli, začeli so s 3€ najcenejša naročnina, kmalu bo 10€ ... a kdo ve, kje je najceneje za najmanj, al je povsod isto sranje ... vsi samo ponujajo minute, pa tujino, pa gigabajte, ampak jaz ne rabim, ...prikaži več ne rabim, telefon uporabljam, da se nekaj zmenim in to je to, brez čvekanja, brez tankanja, brez selfijev

    • kapibara 11:41 30.oktober 2018.

      BOB !! za to , kar ti rabiš !!

    • Avatar praufo
      praufo 12:59 30.oktober 2018.

      ma tist bob, ne da se mi tipkat vsakič tistih dolgih cifer, pa tud bob je predrag

    • Avatar praufo
      praufo 13:04 30.oktober 2018.

      smešno je to, da prodajajo prenos podatkov v gigabajtih, medtem ko pogovori znesejo nekaj kilobajtov, da ne govorimo o sms-jih, kjer gre za bajte ... to je tako kot bi plačevali komunali vodo v kubikih, potem pa še nekaj deci ...prikaži več posebej, pa še nekaj kaplic posebej, iz nas se norčujejo in mastno služijo

    • Thomy 15:27 30.oktober 2018.

      Poceni alternativi sta Hot in Bob. Pri prvemu lahko urediš samodejno črpanje s kreditne kartice, pri Bobu pa lahko nakažeš večjo vsoto (npr 50 €), pa si fraj za nekaj časa.

    • Tejč 16:55 30.oktober 2018.

      Ma kakšen BOB, sem imela pa je od A1 signal, sploh ne lovi dobro pa večkrat ven meče.

  • Tejč 16:57 30.oktober 2018.

    Več podatkov v tujini, tega se držijo. 1 eur so podražili vsi. Za skupek storitev TV, telefon, internet pa je Telemach še vedno najbolj ugoden.

  • Alina Zupan 18:14 30.oktober 2018.

    Samo da omrežje dela top in smo brez skrbi. Zaradi tega smo pa šli iz hot in A1 na telemach, zdej vsaj ne šteka. Pa po prekoračitvi podatkov so mi omejili hitrost, na Tekemachu pa ti pustijo da lahko brskaš brez doplačila.

    • kontrahan 19:12 30.oktober 2018.

      Jah no, ne vem če je res tako brez štekanja. Pogovori velikokrat mrknejo, ali me sogovornik ne sliši ali jaz njega. Pa SMS sporočil tudi v dveh letih ene 15 nikoli ni prispelo do mene. Iščemo ...

    • Alina Zupan 10:00 31.oktober 2018.

      Res mi smo imeli iste težave na A1 omrežju (HOT). Največkrat pa je pisalo No Service. Ko pa kličeš na pomoč uporabnikov A1 pa najprej čakaš 20min in potem itak ne rešijo prijave, ker je vse ok na tisti lokaciji ...prikaži veči s signalom. Res priporočam da se izogibate A1.

  • Jambor 23:59 30.oktober 2018.

    Elektronski račun... bla, bla. Držite se tega, kar piše v pogodbi, oziroma od njih zahtevajte, to kar piše v pogodbi. Vse ostalo,je le ustvarjanje dobička.

  • Titan71 09:48 05.november 2018.

    ni glih fajn... a ko primerjaš cene, so še vedno najcenejši

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.