Zdravje /zdravje/otrok
4542 ogledov

Tesnoba že del običajnega, sedaj res ne vemo, kaj bo prinesel nov dan

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • suineg78 14:24 10.oktober 2020.

    V nnajvecji meri ste za tesnobo odgovorni mediji. Vsak dan nas bombandirate o pozitivnih na neustreznem testu in zadrzujete kljucne podatke. Koliko je bilo lani smrti zaradi gripe, koliko letosm koliko je bilo lani generalno smrti, koliko bo letos, predikcija. ...prikaži več Zakaj je vlada z odlokom med kugo in hemoragicno mrzlico vnesla tudi Covid? A se vam sanja razlika v smrtnosti? Ne Covid, medijska manipulacija je vzrok nasih tezav!

    • jakec1575 18:29 10.oktober 2020.

      po tvoji diagnozi ti svetujem dolgotrajno zdravilo. Edukacijo. lansko leto je od gripe umrlo 160 ljudi pri okuzbi cez 50% populacije. Se spomnis, koliko otrok starejsih? šole napol prazne? to bi marca pri covid pomenilo od 20000 do 30000 mrtvih ...prikaži več pri 50% ouzene populacije, kar ustreza 2-3%, danes ob poznavanju virusa pa % ne pade pod 1% optimisticno. trenutno imamo pri 8200 okuzenih, 167 mrtvih. zaradi zdravnikov in terapije smrtnost pada. 3000 aktivnih in 21 na intezivi.

    • jakec1575 18:31 10.oktober 2020.

      covid ima daljse posledice, ljudje brez vonja, utrujenost, fibrozo pljuc. covid ni pljucna bolezen, kot mnogi od vas zmotno mislite. saj napjre napade, srce, crevesje in tudi druge organe. ventilator je posledica citokinske nevihte.

    • suineg78 07:33 11.oktober 2020.

      Jakec, si mojster zaljenja, ko ti zmanjka argumentov. Vse kar si napisal nima veze z mojim zgornjim postom. Objavi kaksrn kredibilen link pa lahko zacnemo debato. Jaz te napotujem na CDCjevo statistiko smrtnosti po starostnih obdobjih. Tu lahko zacnes. Vse dobro.

  • AnzeSmolej 08:20 11.oktober 2020.

    Zame Kitajskega Virusa NI, ne obstaja! Ker nimam TVja in ne berem teh novic. Simpl kot pasulj. Samo zastraševanje za nekaj kar ima 99.7% možnost preživetja če si okužen! Še gripa je bolj nevarna.

  • Ender3 19:20 10.oktober 2020.

    Ne vem, kaj je bolj moteče, corona psihiranje ali oglaševalci, ki venomer ponujajo laži v obliki najboljšega razmerja med kvaliteto in ceno.

  • yatibo6112 03:47 11.oktober 2020.

    GoogIe je za vsak teden 0-line dela od doma plačal 6000 do 11.000 evrov. V prvem mesecu sem od GoogIeja s čekom prejel 28.416 evrov. V prostem času delam 4 ure na dan. Je zelo enostaven za uporabo in zelo ...prikaži več sem vesel, da to ugotovim.

  • yatibo6112 03:50 11.oktober 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. ....... www.maxincome.monster

  • Avatar ovca
    ovca 17:58 10.oktober 2020.

    Su zakaj je vlada covid tja vnesla? Zato,ker lahko. Svoje ovce so ze tako prestrasili,da se sc*at ne ipajo,je ne vprasajo na sedes sđs. In ko je manjsina paranoicna in presrana,naj bi potegnila vecino za seboj. Oni pa uvajajo diktaturo ...prikaži več in sprejemajo ukrepe po dometu svojih mozganov,kjer jim je edino vodilo kraja. Narod pa,kot smo slovenceljni znani - hlapci. Do kriticne mase. Pa potem?

    • jakec1575 18:33 10.oktober 2020.

      vecina ima mozak, ta vlada je diktatorska in se igra z epidemijo za svoje lastne interes, kar pa ne pomeni, da virusa ni. tvoje nazivno ime odraža stanje tvojega duha.

    • Avatar ovca
      ovca 20:07 10.oktober 2020.

      Ne jakec,moj nick in ne ime,je ogledalo,da vidis,kaj si 🖕

    • Avatar ovca
      ovca 20:13 10.oktober 2020.

      In jakec,glede na to,da ti pac branje in razumevanje prebranega ne gre,se razlaga. Nihce od nas NE trdi,da ni virusa. PAMETNI pa trdimo,da je nevaren toliko,kot huda gripa (ocitno je se nikoli nisi imel in ne ves,kako izgleda). In smrtnost ...prikaži več je tudi tam nekje,zal. Huda gripa niti priblizno NI nedolzna bolezen.

    • jakec1575 21:20 10.oktober 2020.

      in jaz ti skusam dopovedati da ni na ravni gripe. ne po st. tezkoobolelih in ne po trajnejsih posledicah. pa se te ne prime. zboli. cimprej.

    • Avatar ovca
      ovca 08:11 11.oktober 2020.

      Jakec,kdor drugemu jamo koplje,sam vanjo pade.Zato pazi,kaj zelis drugemu...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.