Magazin /magazin/vip
48161 ogledov

Težave z zdravjem: Darja Zgonc že en mesec ni vodila oddaje 24ur

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:02 05.avgust 2022.

    Sočustvujem z voditeljico, pogrešam je pa prav nič ne.

  • andrej084 12:40 05.avgust 2022.

    Ne bi bilo nobene škode, če bi poptv ugasnili za celo leto, da se lahko malo folk oddahne od turskih nadaljevank, lepotcev in lepotic, kmetije in znanega doktorja iz avstrijskih planin.....

  • munja 12:23 05.avgust 2022.

    radovednica, še enkrat preberi članek. Napisano je, da dela vaje za krepitev hrbta, ne za hrbtenico.

    • Dusan12 15:03 06.avgust 2022.

      Kje se pazačne hrbet, munja in kje konča, je pa treba vprašat Tofa, ….

    • Ender3 21:10 06.avgust 2022.

      Dusan12 beda od bede si !

  • Plavi-mil 13:18 05.avgust 2022.

    Plačilo za 2 (dve) letno laganje in zavanje, ja palca ima zmeraj dva konca, se je obrnila.

  • QSprm 13:02 05.avgust 2022.

    Po dveh letih bolestnih zavajanj, laganja in preslepitve ljudskih mnozic, ki so gledate to cudo, se je konco tudi njih zacelo mal prijemat.

  • rd2dmk2 08:38 05.avgust 2022.

    a mi lahko kdo pove kakšne so vaje za krepitev hrbtenice pri zrelih letih ? kot so meni razložili, ker imam nekaj takih težav, tudi zarad premetne nesreče, je treba vzdrževat kondicijo mišičevja, ki raznremeni hrbtenico. in da ne bom ...prikaži več delal reklame, namesto tablet jest uporabljam magnetnoresnončno terapijo, katero doma izvajam s pomočjo ustrezne naprave. v 15 minutah odpravim bolečino, če slučajno ga kaj pokvačkam.

    • Avatar PomisliNaSonce
      PomisliNaSonce 10:24 05.avgust 2022.

      Kakšen osteo dodatek in kardio. Vsaj nekaj mesecev, pa redni sprehodi....če maš psa, so sigurno dovolj redni. Pa hoje v hribe vsaj 1x na teden, da telo še malo drugače krepiš kot se po ravnem.

    • munja 12:22 05.avgust 2022.

      rd2dmk2 ni napisano, da dela vaje za hrbtenico, ampak za krepitev hrbta.

    • rd2dmk2 17:37 05.avgust 2022.

      a ja no res se govori ves čas o hrbtu, ampak je pa omenjena hrbtenica, zaradi katere ne more igrat tenisa. in verjetno operacija hrbta, kaj vem tam so lopatice pa tud en konc ledvic pa...tako da meni je edino ...prikaži več na misel prišla hrbtnenica. a vam ni ?

    • Ender3 21:19 06.avgust 2022.

      rd2dmk2 poišči si pomoč z nihajno mizo /vertrack/za krepitev hrbteničnega mišičja je nejbolj učinkovito plavanje.

    • rd2dmk2 07:09 07.avgust 2022.

      ender3 hvala za nasvet, kot sem omenil si lepo rešujem težave z drugo napravo, glede plavanja pa, zdravnik za hrbtenico mi je omenil tole, od vsega plavanja, mi je dovoljeno edino kravl in to samo v pravi obliki, posebej odsvetovano ...prikaži več je prsno plavanje. torej mi ostane da se grem novega martina strela.

  • anica00 23:35 06.avgust 2022.

    Nič jo ne pogrešamo , ker se je kompromotirala.

  • mihatirs 08:39 05.avgust 2022.

    5. odmerek cepiva pomaga, da te ne uštihne tako močno, da rabiš it v bolnico, samo doma ležiš nepremičen...zagovornica cepiv Darja izvoli...akcija...pik pik pik

  • Naklonsky 11:33 05.avgust 2022.

    Zacviklani živci se bodo sprostili s plavanjem na morju pa še vitamin D bo pomagal!

    • Dusan12 15:00 06.avgust 2022.

      Ampak mora plavat na odprtem morju, vsekakor priporočam Pacifik, seveda bolj južno, ker …..

  • renata4 22:58 06.avgust 2022.

    Nisem oo naravi škodoželjna, ampak pri vseh njenih lažeh, ustrahovanju starejših itd, privoscim ji da najprej zacuri fajn posledice po cepivu potem pa da jo doleti smrt kot je vse tiste ki so nasedli njihovim spletkam. Puj. Kako lahko mirno spis?

  • leonardo 08:07 05.avgust 2022.

    Gospa Darja, poznam to. Samo z vajami preprečim hude bolečine. Želim vam čimprejšnje okrevanje. Vas kar malo pogrešam!

    • marijan7 13:08 05.avgust 2022.

      Prav gotovo pa jo ne pogreša Edi , saj se mu v njeni družbi velikokrat zatakne , ko vodi sam pa mu teče kot po maslu .

    • leonardo 13:17 05.avgust 2022.

      Hm Marijan, mogoče je pa vmes kakšna iskrica, kaj misliš?

  • radovednica 07:51 05.avgust 2022.

    Če je samo to in so bile zadostne že protibolečinske tablete in sedaj, po komaj mesecu dni lahko dela vaje za hrbtenico (ne za krepitev mišic, kar bi odpravilo težave ali pa so te zelo blage), potem k sreči ne ...prikaži več ve, kaj so prave težave s hrbtenico. Sicer pa klasična operacija ni nič tako strašnega. Prave težave in muke so popolna nepokretnost, odsotnost z dela tudi leto ali več in operacija z vstavljanjem opor, vijakov,itd.

  • Dusan12 09:19 05.avgust 2022.

    Dve predhodni leti na Tv zaslonih sta bili pretežki zanjo, pa ji je Golob po nasvetu Janje Sluga odredil nekajmesečni dopust, tja do novembra, ko se bo začelo škripanje v Svobodi, akcija, reakcija

    • Ender3 21:15 06.avgust 2022.

      Dusan12 takšnim kot si sam, škripa že dalj časa in to v glavi. Dokaz je pričujoči post.

  • janko56 12:17 05.avgust 2022.

    Sem pa mislil da ima golobjo bolezen

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.