Magazin /magazin/vip
47849 ogledov

Tina Gaber pokazala, kako masira, splet navdušen

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:08 19.oktober 2023.

    Whf is Tina Gaber

  • Soljatar 12:23 19.oktober 2023.

    kdo je to žensko spustil iz bordela?

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:12 19.oktober 2023.

    A se to res dogaja?

    • Grof 22:47 19.oktober 2023.

      Ko vidiš Mateja Vatovca, se vprašaš, kdo ga je delal, tip je neurejen, nemaren do sebe deluj mi, kot nezemeljsko bitje, pa kdo ga je prignal do korita, ...

  • Avatar MK_KING
    MK_KING 10:23 19.oktober 2023.

    bruhaaaaaaaaaam

  • Plavi-mil 12:38 19.oktober 2023.

    A, ta starleta stoji tam na razpolago?

  • onyxx 17:40 19.oktober 2023.

    Vedno je bila in bo samo priležnica...

  • atamama 15:19 19.oktober 2023.

    Nekaj mesecev nazaj so samo v komentarjih predlagali, da ta ženska, če želi dobro svijemu partnerju, naj čimprej izgine iz javnosti. Ampak ali ne bere ali pa se ji j..e za partnerja in se hoče samopromovirat. tudi PV se je ...prikaži več začel obnašati (ko vidimo to gospo na sliki z ...) kot da so mu možgani padli med noge. Bi še toleriral če bi pač govoril-dejanja in celo zakoni pa govorijo po svoje. Sem pa imel PV za bolj stabilno osebo, ki gleda daljnovidno, izgleda pa da je postal zelo kratkoviden, kajne?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 17:45 19.oktober 2023.

      Vesna Godina je javno pozvala goloba naj se je znebi preden ga uniči.

  • Željko 13:06 19.oktober 2023.

    Tina se uči oživljanja saj holobu ne gre mogoče pričakuje da bo tič crknil

  • pilotko 06:08 20.oktober 2023.

    Starletica Tinca je že mnoge "zmasirala" in oživljala njihove tičke in brez promocije ni strank z denarjem in res je našla pravega za ožemanje in luksuz in skupaj zganjata norčije ljudstvo pa se čudi naivnežu, ki mu je pamet padla med noge.

  • BenX 10:45 19.oktober 2023.

    Meni se pa zdi video povsem ok. Pohvalno. Če bi "vplivneži" snemali podobno vsebino namesto se večinoma samo slačili in rit nastavljali, bi mladina morda bila malo manj blesava.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:29 20.oktober 2023.

      Ti si že eden izmed blesavih!!!

    • BenX 09:15 20.oktober 2023.

      Jaz sem bil osredotočen izključno na vsebino, ki se nanaša na ozaveščanje hitre prve pomoči in oživljanje. Sem spregledal kakšno napačno podano informacijo? Kaj Tina G. poleg tega še dela ali ne ne vem, me ne zanima, ji nikjer ne ...prikaži več "sledim" in se z njo ne obremenjujem.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:28 20.oktober 2023.

      Ok.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.