Svet
87 ogledov

Tito pomagal človeku na Luno?

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jaki 00:04 13.januar 2012.

    spoštovani bebec, vlado (Pahorjevo) je rušila siva podgana!

  • mirko 09:53 12.januar 2012.

    Ali bomo tega diktatorja zopet kovali v zvezde ? Očitno so politične sile bivše komunistične garde v sloveniji še kako prisotne.Se približujemo Kubi in Severni Koreji ?

  • astro123 10:05 12.januar 2012.

    O zakon, komaj čakam da vidim ta dokumentarec.@mirko: kovanje v zvezde je čist nekaj drugega kot navajanje zgodovinskih factov in odkritij. Tisti, ki delajo dokumentarce o Hitlerju dvomim da so (neo)nacisti ;)

  • bojovi 14:13 13.januar 2012.

    Ojoj če bi ti vsaj vedu kaj si napisu tega res ne bi napisu. ampak letnik 1990 naprej res ne ve kaj piše.

  • Tupamaros 10:39 14.januar 2012.

    Ba ke in povesti za male in velike butce. Iskanje zaslužka v imenu tistega, ki je edini imel komando nad bando!Goli otok press.

  • tralala 15:33 18.januar 2012.

    ahahahaha, tvoj gologlavi fašist, pobček...

  • allstarr111 17:24 18.januar 2012.

    Čisti bullšit, Tito naj bi prodal program leta 61, projekt so razvijali v bazi željava, ki pa je bila zgrajena šele 7 let kasneje, gradili so jo od leta 1957 dokončana pa je bila 1968.Ne mi rečt da ...prikaži več so razvijali program med tem ko so delavci tam delali, ker cel objekt je bil tajen in kao supretajna je bil tudi space program.ssVirčeva, pejta vidva rajš kej druzga počet, ker tole ne bo šlo skozi.

  • xy 23:19 12.januar 2012.

    pa dej ne seri. po tvojem bi morali narediti dokumentarec o pohodu IJJ po poteh AVNOJ aliKako sem rušil vlado Boruta Pahorja, ali Kako sem pripravljal državni udar, po moji odstavitvi z mesta ministra

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.