Slovenija
95 ogledov

Tito spet razdvaja

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 22:52 04.maj 2014.

    Slovencelni , jaz sem pol Nemec ! A vas ni sram golazen slovanska , da sem jaz bolj za Partizane , kot vi sami . Pa kaj ste mislili dobiti od mojega Dolfeta drugega kot metek ! Čemu in kaj ...prikaži večaj ste upali izdajalci in kolaboranti , ko pa sami svobodno misleći Nemci , nismo bili zaželjeni v svojem Fatharlandu ! Slovanische idioten !

  • Žurnalček 23:02 04.maj 2014.

    Od sedaj komentiram kot Nemec. Da ni bilo Rusov , Nemčija se sploh ne bi rešila svojih Nacijev in zato večna Slava in Hvala Rdeči armadi , ker je pobila to človeško bagro in sodrgo . Hvala tudi vsem drugim ...prikaži večm , ki so zbrisali njihove pomagače , da smo Nemci lahko zaživeli zopet brez strahu in v svobodi. Mislim pa , da je bil TITO premalo strog, očitno premalo , kajti to se danes vidi na celem prostoru EX YU!

  • mph 11:06 18.april 2014.

    Vse spoštovanje vsem tem, ki so si vzeli čas, da so uredili napis. Vi belčki bi seveda tam raje videli napis vašega nekdanje vrhovnega poveljnika Hitlerja, ampak tako pač ne gre.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.