Slovenija
150371 ogledov

To je bralko presenetilo v trgovini

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 12:49 17.marec 2020.

    Delovati je potrebno proaktivno, bodimo drug drugemo vzgled. Le skupaj lahko premagamo to nadlogo. Srečo vsem !

  • GERE 08:25 17.marec 2020.

    Pohvalno! Tudi sam sem se včeraj dopoldan ustavil v trgovini Jager v Trnovski vasi in bil prijetno presenečen! Police polne, vse urejeno, kupci pa v glavnem vsakdanje nakupe. Pridne in prijazne trgovke! Naj tako ostane! V trgovino pa le samo ...prikaži več po tisto, kar rabimo danes in jutri!

    • optimist11 10:47 17.marec 2020.

      menim da je bolje zaloga za teden -dva in potem lahko greš v trgovino le še 1x na teden po kruh in kakšno malenkost.

    • GERE 13:04 17.marec 2020.

      ja! Sem mislil, brez pretiravanja, ker ni potrebno.

  • xxxon 16:03 17.marec 2020.

    Tudi mene je presenetilo. Očitno nihče ne vidi varnostnika brez zaščitne opreme, ki sprejme vsakega posebej in nakupovalca čikov mimo plexi stekla. Lepo ni kaj.

  • ode 07:42 18.marec 2020.

    V nobeni trgovini ni opaziti, da bi vsaj tisti uslužbenci na blagajni, s katerimi pridejo vsi kupci v stik tudi bližje od 1m. Z masko bi preprečili kapljično širjene med pogovorom, dihanjem, kašljanjem itd uslužbencev na blagajni, ki so najbolj ...prikaži več na udaru, proti strankam.

  • jjjaaannneeezzz 19:27 17.marec 2020.

    Bravo Tuš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.