Magazin /magazin/vip
17155 ogledov

To je naravnost neverjetno! Cena za Pahorjevo katrco spet občutno višja!

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bedarija 13:51 09.februar 2023.

    Sicer svaka čast za to gesto, ampak realno kaj dosti Pahor z njo ni zgubil razen simbolike, sja je vredna lih 1000€ ali pa še to ne. Veliko bo pa z denarjem pridobil ta inštitut oz otroci. Če bi Pirc ...prikaži več Musarjeva prodala vsaj eno sliko iz njene načrgoljene hiše, ko sem 1x videl posnetek, ko os jo prišli posnet, potem bi mogoče tudi lažje dihala...

    • Plavi-mil 09:03 10.februar 2023.

      "Svaka" ni SLOVENSKA BESEDA - VSAKA za drugič !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Plavi-mil 08:41 09.februar 2023.

    BRAVO g. bivši predsednik, bravo, kaj pa na to poreče rdeče plesalka na preprogi, katera se je šla BOKS v DZ za te otroke in ni doprinesla popolnoma NIČ, razen SRAMOTE in kaj na to poreče taubi, kateri se je ...prikaži več "moral" odreči miljonske nagrade, ker to ne bi bilo higijenično, saj smo njegov "uspeh" GENi morali dokapitalizirati davkoplačevalci, še enkrat BRAVO g. bivši predsednik, to je častno dejanje ne pa OBLJUBE te ptičje vlade, katera se poslužuje pregovora; ČE SEM OBLJUBIL, ŠE NISEM DAL.

    • tlacan 17:05 09.februar 2023.

      Trosilec gn**a; Lahko bi že enkrat prebolel izid volitev in šel naprej. Razumem, da ne moreš iz svoje kože saj tudi trosilca se ponavadi ne opere in ostane . . .

    • Plavi-mil 07:59 10.februar 2023.

      Tlacan, tebe bolj boli izid volitev ,kot mene, ker si ugotovil kaj si izvolil, največji šuft ali gnojnico nesposobnežev, kateri so sami sebi namen , tile že ne bodo zate poskebeli.

    • tlacan 09:34 10.februar 2023.

      Mogoče ne bodo poskrbeli zame. Ta prejšnji pa je vse zagonil in je postal tako aroganten, da sploh ni več skrival, ko mi je jemal vse kar se je dalo! Obrambni minister je bil, ko smo Piranski zaliv prepustili sosedom, ...prikaži več Ko so se jemali besni krediti za prevzeme podjetij, je bil predsednik vlade. Takrat je z ministrom Drobničem tudi krepko znižal pokojnine. Skratka vsak, ki je za njim prevzel ta voz, ga je moral najprej popravit, da je lahko vsaj peljal naprej.

  • Kmodri 16:58 09.februar 2023.

    Narcis in narodni izdajalec spada pod rubriko Črna kronika!

    • Kmodri 19:38 09.februar 2023.

      Prodal del ozemlja Hrvaški! Pudelj Puklastemu!

  • Plavi-mil 08:42 09.februar 2023.

    Ali pa pregovora; NOBEDEN VAM NE MORE DATI VEČ, KOT VAM LAHKO MI OBLJUBIMO.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.