Magazin /magazin/vip
77385 ogledov

To je razlog, da Polona (Kmetija) ni končala šole

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kolr 22:31 30.oktober 2021.

    Pomoje je prevec zurala z mami

  • klobasa1 09:00 30.oktober 2021.

    Kako laze polona.solo ni zakljucla ker je lena.ce bi bla podjetnica bi verjev.raje socialko vlece.pa hoce bit kvazi estradnica.

    • Janez_53 10:52 30.oktober 2021.

      Klobasa1, tudi ti očitno nisi zaključil niti osnovne šole. Vsaj tvoj komentar kaže na to.

    • Avatar jate
      jate 16:56 30.oktober 2021.

      klobasar ...a poznaš Polono ,da tako govoriš oz. lajaš o njej???

    • Orto 18:08 30.oktober 2021.

      Jate, te "kmetice" ni potrebno poznati, da si o njej ustvariš mnenje, ki je produkt njenih lastnih izjav in dokazljivih dejstev. Po njeni izjavi srednje šole ni končala, ker ni imela časa. Sam sem srednjo šolo končal, čeprav sem doma ...prikaži več pomagal staršem in še vsake počitnice delal preko študentskega servisa. Študij sem zaključil ob delu in dveh majhnih otrocih. Je pa res, da nisem izgubljal časa in ugleda z udeležbo v resničnostnih šovih.

    • Avatar jate
      jate 19:29 30.oktober 2021.

      orto,lepo da si ob delu in 2-eh otrocih končal študij ampak najbrž si imel podporo v družini...za Pplono pa ne vemo vsega ozadja,tako da nekoga obsojat na prvi pogled ni vedno resnično. sicer Polone ne poznam.

    • Orto 19:46 30.oktober 2021.

      Mislim, da je bolj kot podpora družine pomembna prioriteta, ki si jo človek postavi. Očitno je njena prioriteta instant uspeh in posledično denar, pred šolo in delom. To pa je generalni problem današnje družbe. Vsi zasledujejo cilj doseganja čim večje ...prikaži več količine denarja za čim manj dela (kriminal, špekuliranje s kriptovalutami, udeležba v resničnostnih šivih, vplivništvo ....)

    • Orto 19:47 30.oktober 2021.

      Ko pa takšni "vplivneži" trčijo v probleme realnega življenja pa lahko beremo o tem kako so jih našli mrtve v hotelski sobi zaradi " neznanega" vzroka.

    • Avatar jate
      jate 09:45 31.oktober 2021.

      orto ...ja res to si dobro napisal...no podobno je tudi to recimo mi ,ki smo na minimalcu znamo preživet...zdaj pa ti nekomu vzami bajno plačo in mu daj minimalca...se ne znajdejo,depresija in takoj štrik za vrat...

    • Avatar Lion007
      Lion007 11:18 12.november 2021.

      Jaz mam narjenga LEVCA, pa sm ponosen na to. Ti Buxel se pa na oglašajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.