Ta ki ga je narisal nima pojma kaj je lepo,zakaj nikoli ne vprašajo ljudi če jim je všeč
Fiat multipla je ravnokar zdrsnila na drugo mesto.
Ta novi logotip mi je hudo podoben tistemu od ruske Lade. Verjetno tudi avti niso dosti boljši od Lade. Že po obliki niso.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Ta ki ga je narisal nima pojma kaj je lepo,zakaj nikoli ne vprašajo ljudi če jim je všeč
Fiat multipla je ravnokar zdrsnila na drugo mesto.
Ta novi logotip mi je hudo podoben tistemu od ruske Lade. Verjetno tudi avti niso dosti boljši od Lade. Že po obliki niso.