Saj vsi vemo zakaj je Levica proti. Njihov folk je zadet. Za večino je že na prvi pogled jasno, da bi moral na detox ampak zato da bo uradno naj jih še testirajo. Potem pa Pa-Pa.
Čisto norčevanje ! Ampak dovolj za razburjenje javnosti. Veselo se bodo udajali kemiji, pred javnostjo pa ostali skriti. Tudi predlog zakona o nekazovanosti bo mrtva črka na papirju..
Kdo se vedno oglaša, žena sodnika s pištolo v pisarni in mati otroka, kateri je hudo maltretiral sošolce, da so ga morali premestiti iz šole, ste mogoče pozabili , jaz ne ? Drugače pa, če imaš čisto vest, se daš… ...prikaži večš testirati, v levici jo pa nimajo in so zato proti.
alkohol je hrana in vsak poslanec zna najti mero pri njem - fatje in dekleta - to je pa izjava tega obdobja po velikem poku. ta pa res ni gladek. ne res ne. da ima slovenec mero pri alkoholu. in… ...prikaži večn da to jemlje kot hrano . zdej samo še čakam da bo podal izjavo da mleko za dojenčke se je pokazallo zelo nehvaležna hrana polna konzervansov in podobne strupene navlake in naj kot dobro hrano uživajo pivo, vino in domačo viljamovko in jabolčni šnops ter medico iz slovenskega medu. ooo, kaj ste volili
Ne razumem da imajo nekateri tak problem s tem testiranjem, pri nas v firmi so, dokler še nisem bil v penzionu, testirali sumljive tipe na alkohol in če me spomin ne vara je eden odletel. Ti modeli so pa na… ...prikaži več zelo odgovornih položajih (nekateri celo ministri) in mislim da morajo biti totalno čisti. Če s tem nimaš problemov te lahko testirajo vsak teden, pa ne bo panike. Govoričiti o osebni pravici ipd. je prav smešno, bodo tudi policaju rekli da ne bodo pihali.
Saj vsi vemo zakaj je Levica proti. Njihov folk je zadet. Za večino je že na prvi pogled jasno, da bi moral na detox ampak zato da bo uradno naj jih še testirajo. Potem pa Pa-Pa.
Lol desnuhi so javno pizdili, da se ne morejo nacejat po šojah in vrtcih. Sami alkiči. Noben od njih ne pride skozi na jetrnem testu.
Eee si trot, ki ne loči skrajnosti!
Mina, koristili bi ti možgani.
Da nisi ni tud alkic. A zalavfa zjutraj dan brez 0,5 pelinkovca?
Zapohani Lukec bo imel kaj za pojasnit...
Levi drogeraši so proti zgolj in samo iz načelnih razlogov.
Čisto norčevanje ! Ampak dovolj za razburjenje javnosti. Veselo se bodo udajali kemiji, pred javnostjo pa ostali skriti. Tudi predlog zakona o nekazovanosti bo mrtva črka na papirju..
Kdo se vedno oglaša, žena sodnika s pištolo v pisarni in mati otroka, kateri je hudo maltretiral sošolce, da so ga morali premestiti iz šole, ste mogoče pozabili , jaz ne ? Drugače pa, če imaš čisto vest, se daš… ...prikaži večš testirati, v levici jo pa nimajo in so zato proti.
alkohol je hrana in vsak poslanec zna najti mero pri njem - fatje in dekleta - to je pa izjava tega obdobja po velikem poku. ta pa res ni gladek. ne res ne. da ima slovenec mero pri alkoholu. in… ...prikaži večn da to jemlje kot hrano . zdej samo še čakam da bo podal izjavo da mleko za dojenčke se je pokazallo zelo nehvaležna hrana polna konzervansov in podobne strupene navlake in naj kot dobro hrano uživajo pivo, vino in domačo viljamovko in jabolčni šnops ter medico iz slovenskega medu. ooo, kaj ste volili
Ne razumem da imajo nekateri tak problem s tem testiranjem, pri nas v firmi so, dokler še nisem bil v penzionu, testirali sumljive tipe na alkohol in če me spomin ne vara je eden odletel. Ti modeli so pa na… ...prikaži več zelo odgovornih položajih (nekateri celo ministri) in mislim da morajo biti totalno čisti. Če s tem nimaš problemov te lahko testirajo vsak teden, pa ne bo panike. Govoričiti o osebni pravici ipd. je prav smešno, bodo tudi policaju rekli da ne bodo pihali.
Kaj pa če bi raje izmerili poslancem IQ, kdor ima nižjega od 80 odpade? Pa tisti s kartoteko naj tudi odpadejo (Janša, Stevanovič, ...)
Ne morejo šteti montirani procesi!!
Joj se opravičujem. A za montiran proces se šteje tudi če so v isti zadevi v Avstriji bili obtoženi pri nas pa je bilo kao montirano :)
Kriminalci bi radi testirali narkomane.
Potrebujemo le testiranje, ali so poslanci normalni. In tako se znebimo celotne desničarko klerikalne politične sfere.
Klavec bi poklal 3/4 naroda!!!