Slovenija
63093 ogledov

To se je v nekaj dneh po sprostitvi zgodilo s cenami bencina

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stilist 08:16 07.oktober 2020.

    Zdaj še malo tipajo in paktirajo s politiko, kmalu pa se bodo naftarji vsedli za skupno mizo in se pričeli kartelno dogovarjati...

    • jakec1575 10:58 07.oktober 2020.

      so se ze usedli. dogovorili so dinamiko cen za naslednje leto. Kdo bo najprej sel gor in potem dol. graf bo podoben kot pri covidu trenutno. rasti in padci, trend pa rast. gre za lopove, ki si izplacujejo mastne 5 ...prikaži več oz- 6 stevilcne nagrade za malo dela. rentaši, ki mislijo, da jim to pripada. vedno se lupi ljudstvo. elektrikasi, naftarji. cent na 10 centov njihov raj in naš denar. slovenija je korupcijska luknja na ravni Bolgarije.

  • Snežinko 07:22 07.oktober 2020.

    Pa je res kdo tako naiven, da jim verjame? To je samo zatišje pred nevihto. Zapomnite si, čez nekaj časa bodo cene lepo začele lesti navzgor.

    • jakec1575 10:55 07.oktober 2020.

      natanko tako. dogovorjeni so. gre za oligarhijo. zaceli so s centi, da ljudi navadaijo potem pa udri. kuhanje zive zabe se temu rece. dokler bodo ljude imeli oci na pecljeih in mediji tudi, bodo pazljivi, potem se bo zacel rop naroda.

  • miho 08:45 07.oktober 2020.

    To ni nič presenetljivega. Poglejte malo čez mejo, v države, kjer imajo cene že dolgo sproščene. V večini držav so cene bile nižje kot pri nas.

    • jakec1575 10:59 07.oktober 2020.

      ne pri nas. tam vlada konkurenca, pri nas konkurenca ne obstaja ze 20 let. samo pri malih trgovcih in na trgu mobilnih operaterjev mogoce. vse ostalo je dogorovno gospodarstvo. Poglej lidl in Hofer. sta se ze pridruzila s cenami oligarhiji v trgovini.

    • Snežinko 13:30 07.oktober 2020.

      Miho, v večini teh držav nimajo tako visokih trošarin kot so pri nas, veš... kraja pri belem dnevu.

  • jakec1575 10:53 07.oktober 2020.

    stari dizli so ogabni. oz. brez filtrov. zadnjic sem spet vozil za eni idio*om, za katerim se je kadilo tako črno in smrdeče, da bi ga skoraj sam ustavil. vse to kam mislite , da gre. v zemljino okoli cest, ...prikaži več sicer glede na to, da vsak kre+ten lahko kuro svoje smetisce pri nas, je to kaplja v morje. ampak vseeno. 1 mio kapljic je ze prevec.

    • Covid_1984 12:01 07.oktober 2020.

      kupi pa ti novega nekomu, ki ga vozi za mesečni ubogajme in komaj plača življenjska stroške, če sploh.

    • eosss 07:25 10.oktober 2020.

      Kamot mi kupiš novejšega... dokler delam pa za minimalca, bom pač vozil starega dizla...

  • Boris 09:07 07.oktober 2020.

    Meni pa je bilo všeč, da je bila enaka cena na vseh črpalkah. Zdaj še ena kapitalistična lovka več.

    • miho 10:59 07.oktober 2020.

      Nehajte s temi kapitalističnimi lovkami. Kapitalisti ustvarjajo delovna mesta in omogočajo, da imajo ljudje delo in dohodke, s katerimi si kupujejo življenjske potrebščine in večina tudi kaj priboljškov.

    • Boris 19:09 07.oktober 2020.

      miho: Ja, se strinjam, tudi to je morebiti posledica kapitalizma. Jaz vidim pač tudi negativne učinke, in to da moraš potem zdaj na novo vedno razmislit, KAM boš šel tankat, da ne boš plačal 5€ dodatno, je pač na novo in prej ni bilo.

  • si_rob 11:30 11.oktober 2020.

    Tam kjer ni konkurence in to je pri nas, mora država brzdati barabine.

  • joachim 05:46 08.oktober 2020.

    Pozdravljena ponudba za posojilo med zasebnimi resnimi v 72 urah. Dajem resna in zanesljiva zasebna posojila v razponu od 2.000 € do 10.000.000 € s stopnjo 2%. Če vas to zanima, me kontaktirajte po mojem e-pošti: marialeydi06@gmail.com

  • stilist 12:30 07.oktober 2020.

    Nekaj centov je začetek, potem pa...

  • mirror 08:40 07.oktober 2020.

    Toliko pisanja in komentiranja zaradi nekaj centov. Ko vas pa država zadolži za nekaj milijard pa niti besede.

    • jakec1575 10:54 07.oktober 2020.

      ja ta trenutna vlada. dobro si povedal. jer tako cerarjeva kot Šarčeva sta z rastjo bdp in dejanskim netoodplacilom spravili dolg na 63% s 88% pahorjevega in jansevega izpada oz. trojke.

    • Naklonsky 18:22 07.oktober 2020.

      jakec, ne seri! Ne razumeš BDPja, še manj pa osnov ekonomije!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.