Slovenija
31447 ogledov

To Simič svetuje vsem delavcem, delodajalcem in zaposlenim

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SonnyBlack 21:46 15.april 2020.

    nasvetov in pomoci od drzave in politikov nikol nisem niti uposteval.ne rabim jaz nasvetov in nobene denarne pomoci,se najmanj od drzave...mi je dober napotek,ne nasvet dal clovek,ki ve za kaj se gre...in povedal,da je vse ze vnaprej nastudirano...da naj zaupam ...prikaži več in se zanasam ssmo na sebe,ne na nasvete ki jih delino tu neki modeli politicarski

  • aleksandra33 00:02 16.april 2020.

    G. Simič vsemogočni, s.p.jevci kateri uveljavljamo starševsko varstvo, torej nam država plača polovico prispevkov, v prvem tako imenovanem vsemogočnem svežnju, pri katerem bi naj samostojni podjetniki dobili denarno pomoč za golo preživetje je pri tej zadevi očitno šlo nekaj HUDO ...prikaži več narobe. Ta vrsta samostojnih podjetnikov NE dobi niti centa denarne pomoči. Od česa bi naj živeli?? Zaprli podjetje in šli pred vrata socialne?? Sramota!!!

  • Avatar praufo
    praufo 20:24 15.april 2020.

    to so ukrepi vlade, ne vem kaj on svetuje ... ne vem al je on kakšen minister al je spet en svetovalec, govornik al kaj že ... polno nekih ljudi ki vsevprek svetujejo in modrujejo ... ja in

    • Avatar Leon
      Leon 09:10 16.april 2020.

      Ivan Simič.......ali gre za isto osebo ? https://www.zurnal24.si/svet/odsel-tudi-s-srbske-davcne-uprave-217843

  • 007 09:24 16.april 2020.

    Telko pogojov so za s.p. postavili, ka na konci 75% s.p. de še nazaj denar davalo.

  • onxxx 10:21 16.april 2020.

    Zakaj pravite da krizni dodatek znaša 200 eur za mesec marec,če ste poleg objavili tudi datum pričetka pandemije torej od 13.3 do 31.3. ? Včeraj sem prejel 106 eur za ves čas dela-torej skoraj 50 eur manj kot študent,socialec in ...prikaži večin podobne kategorije,ki niso odhajale na delo..Če slučajno pride do drugega vala,vam nakažem 100 eur in ostanem doma,pa lep dan še naprej.

    • 344532 11:11 16.april 2020.

      Rečeno je bilo sorazmerni del za marec, ter celotni znesek za april in maj. Seveda, če se v tem času ne koristi dopusta, v tem primeru spet sorazmerni del.

    • reton 19:05 16.april 2020.

      Kaj kokodakas in se repencis. Sorazmerni delež je sorazmerni delež. Za 176 oddelanih ur če je tak fond za cel mesec dobiš 200 eur in če je od 13.3.2020 do konca meseca sorazmerni delež 106 eur je pač takšen. Pa Lp tudi tebi zjalo

    • onxxx 14:05 17.april 2020.

      Lej kokodakam zato ker sem bil v sluzbi, ti si pa doma praskal j... a zaradi takih kot si ti nam poberejo

    • reton 22:01 19.april 2020.

      Tudi jaz delam in sem za svoje ure dobil sorazmerni delež v višini 118 eur. Ne morem zahtevat 200 eur za 15 dni teleban

    • reton 22:02 19.april 2020.

      Pa ne skrivaj se čudnimi Nicki, samo tako si upaš kaj napisati in se to je neumno

  • Avatar Markiolenna
    Markiolenna 00:52 16.april 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • micktore 21:57 15.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.