Slovenija

To glede jutrišnje primopredaje poslov Janezu Janši pravi Golob

Komentarjev 60
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 217a5b18b39e08d5dbc429aa46964ee59743a374 13:17 03.junij 2026.

    Golob pripravljen na primopredajo: Golob ti v arest kamor sodiš Janša pa v vlado da počisti tvoje laži in nesnago ki si jo ustvaril.

    • Art 18:19 03.junij 2026.

      Saj bi ti verjeli, da ni govora o osebi, ki z zavajanji nima nobenih težav.

    • Ender3 00:53 04.junij 2026.

      Matr imajo eni dolgega, da jih težko kopiraš in spreminjaš. Maloumni aktivizem je nekaj res unikatnega in neprecenljivega..Patent samega veličastnega mastermainda, da se lahko brani pred nasprotniki njegovega enoumja.

  • twitko 13:04 03.junij 2026.

    Kako? Golob odhaja? A ni rekel, da bo ladjo varno pripeljal v pristan? A niso levaki govorili, da je on novi Drnovšek. Če potegnemo črto. Najslabši predsednik vlade v zgodovini Slovenije. Človek, ki ni naredil ničesar. Zamujena 4 leta. BEDNIK.

    • slovenski3 13:35 03.junij 2026.

      To pa ni res, da Golob ni nič naredil. A to, da je država zaradi njega skoraj skrahirala in da bo Janša potreboval najmanj dva mandata, da jo bo rešil, ne šteje?

    • twitko 14:25 03.junij 2026.

      Imaš prav. Kako sem to lahko spregledal? Tudi uničenje države je nekaj. Ne zna vsak zaj*bat tako kot je on.

    • Ender3 01:07 04.junij 2026.

      Orgazmično ste pripravljeni pisat takšne nesmisle in nebuloze. Ob tem pa si sami sebi pripenjati všečke. Zamujenih je bilo 35 let, da se dopušča da takšno slabo, sovražno in neučinkovito vlado v četrtič prevzema nekdo, ki je dokazano grobar slovenske ...prikaži več politike, ekonomije in družbe..

  • ak 13:19 03.junij 2026.

    "Minister za finance Klemen Boštjančič je poudaril, da položaj zapušča z javnimi financami, ki so stabilne in pripravljene na prihodnje izzive." - Hm, medtem pa evropska komisija razmišlja o ukrepih zoper Slovenijo zaradi previsokega primanjkljaja in odstopanja od fiskalnih pravil... ...prikaži več Ukrepom smo se zaenkrat za las izognili samo zato, ker bo očitno nastopila druga vlada (in ne Golobova) ...

    • twitko 13:29 03.junij 2026.

      Takih lažnjivcev svet ni videl. Jaz res ne razumem levičarjev kako lahko sotjijo za tem bednikom. Če samo pomislim kaj bi se zgodilo če bi Golob dobil še en mandat... Slovenija bi postala država davkov in bede. Najprej bi se ...prikaži več lotili razlastitve lastnikov nepremičnin, potem poseg v depozite in likvidno premoženje, potem davek na dediščino otrok. Nikoli konca.

    • ToSmJest 13:38 03.junij 2026.

      Če bi bile finance res v tako odličnem stanju, bi bila uporaba besede izziv čisto odveč.

    • popokatopetl 14:05 03.junij 2026.

      Sam prašam kolk je narastel slo javni dolg med zadnjim Janšatovim mandatom.

    • Avatar Milan Novak
      Dedi 14:25 03.junij 2026.

      Prišli so z lažjo, lagali so vmes in odhajajo z lažjo. Torej je novi izraz za laž - golobnjak. Ubog na pameti je tisti, ki misli, da ni tako.

    • twitko 14:28 03.junij 2026.

      popokatoptl - Se zavedaš da je bil takrat covid in da je JJ iz proračuna plačeval plačo ljudem, ki so bili doma na čakanju zato, da niso končali na zavodu in zato da niso podjetja propadla? Kako lahko sploh primerjaš ...prikaži več čas gospodarske konjunkture, ko je Golobu uspela celo 1% gospodarska rast s časom ko je bil Covid?

    • Jernej65 17:26 03.junij 2026.

      Bomo videli kaj bo evropska komisija rekla naslednje leto, ko bo Udbaški Janez zapufal Slovenijo še za par milijard, tako kot on to zna. Seveda bo lapal in tulil, da je tega kriv Golob. Zadolženost Slovenija je nižja, kot je ...prikaži več bila pred 4 leti, samo to šteje in nehate nabijat.

    • munja 17:48 03.junij 2026.

      jernej ne nabijaj, golob nas je s svojim razsipništvom zadolžil za 30 let naprej!!!!!!

    • Jernej65 18:04 03.junij 2026.

      Bonitetne ocene so se popravile, Udbaški Janez jih bo znižal, on bo pa res Slovenijo zadolžil za 100 let. Še tvoji pra, pra, pra vnuki bodo plačevali dolgove Udbaša, če jih boš imel seveda.

    • twitko 18:24 03.junij 2026.

      OOO Jernej ... kje se pa ti skrivaš? Danes in jutri je vse veselo in optimistično ti pa se skrivaš. Veseli se z nami. In predvsem ... skloni glavo pred tvojim novim oblastnikom!

    • Jernej65 22:53 03.junij 2026.

      Pred nikomer nisem sklanjal glave. Je nisem sklanjal pod komunisti v bivši Jugi, katerih predstavnik je bil tudi Udbaški Janez in tudi sedaj je ne bom. Ti pa kar puzaj po tleh pred njim in mu lezi v rit, da ...prikaži več je ne boš dobil po betici, kot so jih ljudje dobivali že med covidom.

    • Ender3 01:00 04.junij 2026.

      Ne razumem kako lahko tako naivno in nespametno spre/obračajo javno izrečene številke in statistoko . V fokusu tistega kar jim ne usreza..Z lahkoto to primerjajo to z leti 21 in 22, ko se je domača in svetovna gospodarska situacija šele ...prikaži več pričela zaostrovati.Kdo z kančkom kmečke pameti podleže takšni manipulaciji desničarjev..

  • Avatar Gregsy
    Gregsy 14:10 03.junij 2026.

    Kateri Robert Golob bo na primopredaji? Ta slovenski, ali tisti kradljivec identitete s precej milijoni na računu v Budimpešti?

    • Jernej65 17:38 03.junij 2026.

      Če veš za milijone, je tvoja dolžnost da ga prijaviš in to dokažeš. Ne, ti znaš samo nabijati in lagati kot vsi SDS troli.

    • munja 17:50 03.junij 2026.

      Ti jernej si pa absolutno prvi v vrsti, kar se tiče nabijanja, daj že enkrat nehaj, bednik!!!!!!!

    • Jernej65 18:01 03.junij 2026.

      Ne pišem bedarij kot to znate SDS nabijači. Nekaj zate, pišem samo dokazana dejstva, o tem še malo debatirajte. https://necenzurirano.si/clanek/preiskave/boris-mijic-poslanec-resnica-progros-upniki-delavci-place-dolg-davcni-1903607

    • Ender3 00:43 04.junij 2026.

      Gregsy👎 ti si žrtev pranja možgan. Pa si to komu prijavil ali so to naredil v čast in dobro ime veličastnega voditelja. Slaboumje nikomur ne koristi ne vem pa, če se tega zavedaš

    • Avatar Gregsy
      Gregsy 14:00 04.junij 2026.

      https://www.rtvslo.si/slovenija/robert-golob-kraje-identitete-ni-prijavil-policiji/620614

  • Gadje 13:35 03.junij 2026.

    "Visoko mednarodno kredibilnostjo". Javno so vas obtožili, da se lažete glede NATO obvez! Ze samo s tem bi morala odstopit celotna vlada.

    • Art 18:06 03.junij 2026.

      Že samo zavajanje volilcev glede povolilnega sodelovanja, je samo po sebi zadosten razlog, da bodoča vlada nemudoma odstopi.

    • Ender3 00:48 04.junij 2026.

      Gadje, pa na Black Cube pomisli ko komentiraš. Golob se ni izdajalsko sestajal z tujo Izraelsko organizacijo. In sedaj, ko je JJ v središču tožilstva in NPU bodo pa krivce našli v Sovi in policiji..

  • McBobo 13:50 03.junij 2026.

    Za levajzarje prihajajo hudi časi. Konec je zastonj denarja.

    • Avatar ČrniGad PipiNerazzurro
      pipinerazzurro 14:38 03.junij 2026.

      ...upam. Bomo pa denar metali v kamin še naprej: denar za UKR, NATO, Bruseljske kaprice... ...

    • Ender3 00:39 04.junij 2026.

      Glavno, da se bogatunom , tajkunom, prevarantom in RKC obetajo lepši časi.. Ampak tja kletni aktivisti ne sodite..Samo povem, če posamezniki še ne veste.

  • nada85 13:25 03.junij 2026.

    to bo zadnja primopredaja z GOLOBOM , ker Ostaja Janša

    • Ender3 00:36 04.junij 2026.

      Nič bat, ne bo dolgo. Vlada izdajalcev in prevarantov nima prihodnosti..Narod jim po pisal sodbo in ustvaril labodji spev..

  • Žvižgač 17:23 03.junij 2026.

    Ti pa po moje nauš več delal primopredaje z Janšo morda se ti obeta kakšna primopredaja Tincike.

  • argentinac 17:57 03.junij 2026.

    Odletel je ko usran golub

    • Ender3 00:32 04.junij 2026.

      In v noriško deželo prispel ponovno princ teme..

  • Paark 05:25 04.junij 2026.

    Pravi, da so državo pustili v dobri kondiciji, mislil pa je njihove denarnice

  • Plavi-mil 07:39 04.junij 2026.

    Golob je PV 3X - PRVIČ, ZADNJIČ IN NIKOLI VEČ, pa še to preveč, za toliko škode, kot jo je naredil , iz Bruslja prihajajo vsak dan katastrofalne novice o naših financah, še dobro, da vse to prihaja ven pred ...prikaži več prisego nove vlade, drugače bi bil spet JJ kriv, razni endrekači, diete, irence, jernejčki in ostali plesalčki zapomnite si DATUM, vse prihaja ven pred 4.6. 2026, da ne boste spet 4 leta lagali !!!

  • Avatar karjola
    karjola 21:36 03.junij 2026.

    en drek odhaja drugi prihaja v glavnem samo sranje

  • Avatar malonaokoli
    malonaokoli 18:15 03.junij 2026.

    Imamo priložnost da se otresemo obsojencev in izdajalcev...vsi lepo odstopite na prvi seji in zapustite DZ. Tudi koalicija ne more obstajat brez opozicije.

  • Vladimir 19:18 03.junij 2026.

    Ja treba jim vrnit to kar je SDS delal vaši vladi in vas onemogočal na vse možne načine

  • Žvižgač 19:09 03.junij 2026.

    Menda bo Tincika šla v kabinet predsetnika kot svetovalka za hrano in zaščitnico nutij. Bo sekretarka.

    • Ender3 00:31 04.junij 2026.

      Bebec kaj te ona skrbi, saj je oddana in srečno poročena..Lahko pa bi ti skrbel za nutrije, ker očitno za delat kaj bolj koristnega nisi sposoben.

  • ToSmJest 13:37 03.junij 2026.

    Če bi bilo kaj desca v Golobu, bi novega mandatarja povabil na kufe v Zvezdo. Ljudem, ki zasedajo delovna mesta takega kalibra rep med noge pač ne pritiče.

    • Ender3 00:27 04.junij 2026.

      Janša je v tej vlogi že 35 let. Enkrat sestavlja drugič razstavlja eno isto politiko in svojo vlado. Vedno pa se počuti kot Napoleon, ko namesto drugih sestavlja novo vlado. Sploh mu ni mar na kakšen način do nje pride. ...prikaži več Tudi preko trupel, če je treba.

  • Avatar jezeran
    jezeran 16:00 03.junij 2026.

    mislim ta Golob še en samovšečnež, valjda si bodo podajali oblast da bodo lažje oboji kradli. Oni in njihovih 10% marže ni važno kvazi levi, kvazi desni, pred zid pa streljat

    • Ender3 00:21 04.junij 2026.

      Jebiga so takšni, ki bi lahko streljali pa raje drugim puško v koruzo mečejo..To pa je težko razumeti.

  • irena213 13:20 03.junij 2026.

    Naj gre Janša v arest, raje zdaj kot kasneje

    • slovenski3 13:39 03.junij 2026.

      Kdaj boš pojasnil, zakaj se podpisuješ kot butaasta baba? Sicer je pa res, da v tvojih komentarjih ni nič moškega.

    • francek 13:45 03.junij 2026.

      Zakaj že, ker je ob neznani uri na neznanem kraju prejel obljubo nagrade.

    • popokatopetl 14:08 03.junij 2026.

      Ob znani uri na znanem kraju se je dogovarjal z izraelskimi udbaši, ki so operativno izvajali manipulacijo volitev (če bi se kukr res borili proti korupciji, bi morali delat bistveno drugače). Je KOMPROMITIRAN.

    • twitko 14:31 03.junij 2026.

      popokatopetl - A ti to govoriš o Golobu, ki ni hotel glasovati za tožbo proti Izraelu in je o tem lagal do danes?

    • maček 15:51 03.junij 2026.

      Kaj je janša odkar je v politiki,naredl za slovence?prosim kor ve,naj napiše.

    • Toma 17:12 03.junij 2026.

      Sedaj je tvoj Golobček na vrsti. Tožbe se bodo kar vrstile ;-)

    • Ender3 00:18 04.junij 2026.

      Toma težko bo premagati veličastnega z več kot 160 no kazensko evidenco. Tip to počne že več kot 35 let.

  • Avatar Leon
    Leon 13:45 03.junij 2026.

    Janez bo plesal eno poletje ....jesen bo zelo vroča !

    • Avatar torolino
      torolino 22:11 03.junij 2026.

      Daj pavliha, odpleši z golobom.

    • Ender3 00:19 04.junij 2026.

      torolino se bo tebi kaj poznalo, da ne plešeš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.