Vizita za živali /vizita-za-zivali/novice
4799 ogledov

To vaši psi sovražijo

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 19:28 20.julij 2018.

    No, prvo in drugo zagotovo NE DRŽI. Ostalo je pa kar res. Nekoč ste že napisali to traparijo, da pes "kao" ne mara, da se ga boža po glavi. BEDARIJA! Divji pes ja. Udomačen, tisti, ki res živi s svojim ...prikaži večm človekom pa sploh ni res.

  • jerneja45 09:47 21.julij 2018.

    Jaz pa mislim, da je popolnoma prav, kar so napisali. Pustimo psu biti pes, čeprav je to lažje reči, kot narediti. Težko je "ga ne objeti", ko na kavču dvigne zadnjo tačko, ko greš mimo in ti da trebušček v ...prikaži več božanje. Iz kužkov smo naredili otroke, kar absulutno ni prav in v upanju, da se bo to vedenje enkrat zapisalo v njihove gene, si odpustimo napako. Kajne, ljubitelji kužkov 😁?

  • Lilly_McKeown 18:50 20.julij 2018.

    Sem odstopil, da delam, zdaj pa dobim 24796 $ na 33582 $ na mesec. Kako? Delam preko interneta! Moje stara dela so bila nesrečna produkcija, zato sem moral po štirih mesecih poskusiti nekaj drugačnega ... Lahko povem, da se je ...prikaži več moje življenje spremenilo - povsem naa b0lje! Preveri, kaj delam.. .......➥➥➥ ➥➥➥ www.Earn91.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.