Svet
18724 ogledov

Toblerone, kot ste ga poznali, se poslavlja

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 07:31 06.marec 2023.

    Nove sestavine...GS mleko in kakav iz mušjega koncentrata..;)

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 08:12 06.marec 2023.

      Pravzaprav je GS mleko stara sestavina.....Vso mleko, ki ga kupujemo v veleblagovnicah vsebuje GS sestavine..

  • Kmodri 23:52 05.marec 2023.

    Švicarji so pametni!

  • Ender3 23:35 05.marec 2023.

    A tako, potem nam bodo samo še Kinder ponujali kot užitek !

    • ico8 09:42 06.marec 2023.

      Malo zemljepisa: Ferrero izvira iz majhnega mesta Alba v Piemontu. Pokrajina v severni Italiji velja za raj za gurmane - od tu prihajajo znameniti beli tartuf Alba, vino Barolo, dišeči lešniki in druge specialitete. Piemont je tudi dom družine Ferrero.

  • Boris 21:10 05.marec 2023.

    Zanimivo za 3 sekunde. Ne jem in ne kupujem, vseeno mi bo.

    • rd2dmk2 09:11 06.marec 2023.

      boris daj nas malo razsvetli to ne ješ in kupuješ - čisto nič ? kako pa preživiš potem ? tole je samo en ed opominov kako se stvari iz dobrega spremenijo na zanič. tebi in podobnim pa ni nič mar ...prikaži več in počasi požrete vse . potem se pa bahate da ne jeste in kupujete.

    • Boris 15:02 06.marec 2023.

      rd, a sem samo jaz prebral naslov članka in ostali serjete po komentarjih kar tako na počez ?

    • rd2dmk2 15:40 06.marec 2023.

      da ti malo razložim moj komentar na tvoj. torej ti neješ toblertoneja. čeravno je kar dober. ok in te ne briga kaj se z njim dogaja. verjetno ješ kruh, mleko meso, koruzne žgance in paradižnik in še kaj. torej ker ...prikaži večr te ne briga, da se nek izdelek, ki ima sloves i renome kvalitete in dobrih sestavin preseli nekam, kjer bo lahko vse to se zamnjalo za poceni nadomestke, nevedni uporabniki pa bodo misleč da jedo pravo, izbrano in preverjeno švicarsko čokolado zapravljali težke denarje, tako kot ti

    • Boris 16:03 06.marec 2023.

      Da ti jaz razložim moj odgovor na Toblerone članek. Ne jem Tobleroneja. Težkih denarjev nimam, kaj šele da bi jih zapravljal. Ne bom pa na članek s temo A odgovarjal kot da gre za ANANAS PRAŽENI V KONZERVI.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.