Svet
49 ogledov

Todorić podpisal sporazum z bankami in odhaja s čela Agrokorja

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žvižgač 15:43 02.april 2017.

    Takrat si vse to dobil od kreditov, ki so privedli do tega, da ga je bilo potrebno prodati, samo, da ti tega ne dojameš in boš častil nekoga, ki te je sistematično ugnobil. Živiš v napačnem prepričanju poglej njegove Stožice ...prikaži več in vse njegove družbe zaradi katerih bi moral biti zaprt.

  • Žvižgač 20:30 02.april 2017.

    Sem ti že napisal Zoki - najboljši sosed. Ne vem kaj sem pozabil, gotovo se pa spominjam marsičesa.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:06 03.april 2017.

    nostradamus ,nikdar nisem dobil bonov za malico ,vedno denar pri plači in stroške prevoza v službo in božičnica je bila tudi v denarju in ne bluzi.Bone dobivajo firme ki so si sposojali od mercatorja ali kompenzirali ,kar pa v mercatorju ...prikaži več sploh ni napačno ker si tako in tako lahko kupil vse kar ti srce poželi.regres je bil vedno v denarju

  • Žvižgač 15:21 02.april 2017.

    Če bi Jankoviču pustili, bi končal enako. Če bi bil Tuđman živ se to ne bizgodilo. Zoki ima to nesrečo, da ga ne marajo pomembni odločevalci, ki so se zbali srbskega klana v SLO. Sicer so mu omejili domet ...prikaži več ampak mu ni pav hudo. Trpi samo njegov imidž, finančno pa živi še vedno na račun drugih in države, ki ga noče zapreti.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:56 03.april 2017.

    Agrokor mora propast. Samo zato k si velik še ne pomen da se te ne sme pustit propast. Praznino bo prej al slej nekdo zapolnil. ...Ampak ne..važn da se podpira tajkunčke a ? pod pretvezo zaposlitev pa dobaviteljev...oprosti ampak kar ...prikaži večr na Balkanu tud v Sloveniji res manjka je ta organska kapitalska logika kjer se pusti da se propade tud velikim, kjer se pusti da se trg sam prepuca.

  • Martin Lazar 13:47 03.april 2017.

    Mena zanima kako dolgo bodo čakali naši politiki da tudi Mercator propade, tako kot je propadel Konzum. Mercator še vedno dobro posluje a to samo zato ker je zaščiten s kreditnimi pogoji. Bomo čakali da ne bo več??? Jaz sem ...prikaži več zato da bo Mercator spet naš. Da se ne ponovi zgodba o Elanu. Ko so ga Hrvati odkupili in potem spravili na kolena pa smo ga morali reševati.

  • maresem 14:20 02.april 2017.

    On bi moral oditi za 40 let v samico, glede na to kar je naredil.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 13:35 02.april 2017.

    In se bi verjeteno še kdo oglasil da je še vedno Jankovič kriv za propad mercatorja,ko smo bili pod njegovim vodstvom smo imeli vse plačano in božičnico ,nagrade itd ,on je dal nekaj za navadne smrtnike ostali za njim pa ...prikaži več žalost od žalosti in kup ljudi so odpustili z mano vred ,sicer so mi našli franšizno trgovino ,tako da so se losali odpravnine za nas ki smo pustili celo življenje za mercator

  • Tin 16:12 02.april 2017.

    Žvižgač ne bluzi če si pozabil ali nočeš vedet za kaj se je takrat šlo

  • nostradamus 16:31 02.april 2017.

    ne bo drzalo jankovic je bil zlo za mercator ne kuj ga v zvezde on je uvedel bone za regres on je premalo placano malico prikazal kot bozicnico on je cez noc v zajcji dobravi ustanovil mercatorjev sindikat in pobral ...prikaži več denar prejsnjega in se bi lahko v nedogled nasteval a nima smisla kar je bilo pametnih in sposobnih je zapustilo mercator se za casa jankovica enormno je zadolzil mercator tako kot zdaj ljubljano tako uspesen je lahko vsak kekec s tujim k..... po koprivah se da mahat.

  • Žurnalček 20:39 02.april 2017.

    Zapri ti svojega prizadetega pleškota , ostale s teboj vred , ki nimajo nobene zveze oz. ti jih z njimi nimaš , pa tevše pusti na miru !

  • Žurnalček 20:41 02.april 2017.

    Žvižgać , take nebuloze trobi na svoji 24 TV , tu si smešen oz. jaz mislim , da potrebuješ napotnico !

  • Žurnalček 20:50 02.april 2017.

    Stvarno so nekateri idioti ! Ekstremno so v SLO zadolžene opčine pod vodstvom SLS , potem pod SS , LJ je pa tam na 21. mestu z 601 € !!!!!! SS idioti povsod !

  • Martin Lazar 13:54 03.april 2017.

    Prav vidi se kako se Hrvati vse bolj vtkajo v vodenje Mercatorja tudi v Sloveniji. Dosti imam tega da mi trgovke vsiljujejo mortadelo PIK Vrbovec, zato ker od njih tako zahtevajo iz Zagreba.

  • primoz.g 00:37 03.april 2017.

    Kva norite, AGROKOR je PRIVATNA firma, in je enako kot če se v naselju zapre en kafič, itak se bo odprl drug al pa tudi ne, hodiš pa itak tja kamor ti paše, jest recimo nabavljam samo še v CONADU ...prikaži več je kvaliteta top in cene malo nižje kot v SLO.

  • Srečko Lukič 13:51 03.april 2017.

    Tudi jaz sem za. Zdaj je prava priložnost, ne rabimo ustanavljati zadrug in podobnih neumnosti, politiki pa naj se nehajo sprenevedati in "pozorno spremljati kaj se dogaja". Čas je za konkretna dejanja in volitve so pred vrati. Zdaj se izkažite gospodje...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.