Slovenija
71721 ogledov

Toliko denarja bodo vrnili

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eminenca 16:18 31.marec 2022.

    država popolnoma nič ne dela na tem, da bi razbremenila javni sektor, oz. da bi zmanjšal izdatke po nepotrebnem ... še več , na novo zaposlujejo , z vsako vlado več uradnikov, ki premetavajo papirje, po drugi strani pa še ...prikaži več celo minister za digitalizacijo ... oslarija na kvadrat ... tako kot je napisal en komentator, mi smo se samo odcelipili od yuge, vse ostalo je pa isto ali še slabše, žal spadamo na seljački balkan, ker drugega ne zna ne oblast in tisti , ki jo voli

    • bojovi 00:32 02.april 2022.

      Jah pač svoje je treba zaposliti. Kaj pa naj delajo, navaden šiht z minimalcem kot jaz? Dej nehi no.

    • eminenca 10:49 02.april 2022.

      leta 91 smo vsi poslušal pučnikove znamenite besede "jugoslavije ni več, zdaj gre za slovenijo" ... ja super, priborili državo, ker smo mislili, da bo pa to res država kot mora bit, žal pa nismo v 30-tih letih našli ljudi, ...prikaži več ki bi znali upravljat z državo ... in če ne zanamo, potem je ne rabimo, priklučmo se avstriji, kjer se spoznajo na take stvari

  • molka 12:19 02.april 2022.

    jaz bom dobil kar veliko ha ha

  • eminenca 15:25 31.marec 2022.

    mene zanima, kdaj bo konec te biroktaske nebuloze in ogromno papirnatega dela (čeprav smo že skoraj kao digitalni) ... mislim, če ne razumem, naj me pošlejo v 1. razred oš ... plačaš davek na plačao in prispevke ... tekoče ... ...prikaži več. in ne razumem kaj je tolk tega sranja z olajšavam pa subvencijam pa ne kakšnim sranjem ... kako bi bilo če bi v marketu o koncu leta plačali oz. dobili nekaj nazaj... a obstaja mojster , ki mi to lahko razloži ... ni ga, ker nobena vlada tega ni sposobna ZRIHTAT!!! ...

    • molka 12:20 02.april 2022.

      nikoli ne bo konec ker je zmeraj istih 100 bedakov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.