Zdravje
3308 ogledov

"Toliko govorijo o cepljenju, zdaj pa čakam, da bi se sploh lahko prijavil"

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 13:55 17.oktober 2024.

    Moraš biti zdrav za cepljenje? Od kdaj pa to? Med 'kovidom' so 'cepovali' vsepovprek, pred leti mi je 'zdravnica' v ZD Ljubljana, na moje začudenje mar prehlad ni ovira za obvezno cepljenje otroka, v obraz neprijazno zabrusila, naj odločitev o ...prikaži večev o tem prepustim kar njej in da se bo 'le še bolj prijelo', če otrok ni zdrav. Prav s temi besedami ! Berem, da ima zdravstvo spet izgube. In da kovid spet grozi. In da Remdesivir še vedno zdravi. V tej brezizhodni časovni kapsuli manjka le še Janša.

    • Grof 16:29 17.oktober 2024.

      Janša bi takoj ukrepal, ne pa ta leteča podgana Golob in levičarji se že drenjajo v vrstah, tako kot pod vladavino Janše, zaka že, …. .. …..

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:58 17.oktober 2024.

    Ne morš verjet...Najprej to, da še vedno oglašajo cepljenje s "cepivom", ki to ni, ki ne ščiti in zavaruje pred ničemer razen morda pred dolgim življenjem...In drugič, da se še vedno najdejo ovce, ki si niso vzele čas za raziskavo ...prikaži več ali pa bi vsaj svojega zdravnika vprašala za mnenje. Večina njih že upa pacientom povedati, da zadeva ne deluje..

    • Človek2024 08:03 17.oktober 2024.

      Ko boš ugotovil, da se motiš, bo zate že prepozno, ker boš v krsti.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 08:13 17.oktober 2024.

      Slej kot prej bom kot vsi ostali tudi v krsti. ampak ne želim tja predčasno zaradi pohlepa in zavajanj določenih združb..Lahko ti prilepim tisoče raziskav ustreznih medicinskih ustanov, ki dokazujejo posledice teh cepiv na vnetne procese v telesu, predvsem pri ...prikaži več srcu in ožilju...Ampak nima smisla, ker ne boste verjeli nikomur, tudi če vam osebni zdravnik to pove...Tudi to je razumljivo, saj vas je strah..

    • bi_ba 08:21 17.oktober 2024.

      PROMO članek

    • kapibara 08:55 17.oktober 2024.

      @ človek... Tkole pišejo drugi: https://www.planet-lepote.com/znanstveniki-naredili-smo-veliko-napako-cepivo-za-covid-poskoduje-organe

    • edv 09:19 17.oktober 2024.

      @luckyss1 Stavit se grem, da ne boste v krsti. Lepo vas bodo sežgali, da se vas bodo čim prej rešili. to je trend v Sloveniji - veliko več žar kot krst... Ne vem , kaj vas tako motijo ovce. a, ...prikaži več, že vem. Vi ste pes, ki pa ovc ne more pregnati in jih raztrgati. Bijete boj, ki pa je zelo klavrn.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 09:34 17.oktober 2024.

      Daj se pojdi @ edv igrat pod kakšnega drugega komentatorja...

    • Avatar Slayer
      Slayer 09:36 17.oktober 2024.

      Ne morem verjeti,koliko ovc še najde!!!

    • edv 09:40 17.oktober 2024.

      @luckyss1 Kako ste užaljeni! Ko vam nekdo argumentirano kontrira in mu ne morete parirati. Neprecenljivo. 😀

    • Avatar Slayer
      Slayer 09:44 17.oktober 2024.

      Kje je pa zadnje čase vsevedi IQ65???

    • Avatar Slayer
      Slayer 09:44 17.oktober 2024.

      Ovca ostane ovca!!!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 09:54 17.oktober 2024.

      "Kje je pa zadnje čase vsevedi IQ65???" Očitno je spremenil nick v @edv, način dikcije je povsem enak :D:D

    • edv 10:02 17.oktober 2024.

      @luckyss1 Seveda podobno razmišljava, če sva pa na podobnem političnem polu. Tako kot jaz lahko za vas napišem, da imate podobno, slično dikcijo kot Slayer. Morda je pa to ena oseba, ki kar naprej menja uporabniška imena. Evo, pa smo ...prikaži večo odkrili še en misterij. Kako sta se oba lepo izdala 😀

    • darefoks 10:07 17.oktober 2024.

      Človek2024 v krsti bos ko se bos cepil z tem strupom bedak

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 10:08 17.oktober 2024.

      @edv, če bi poznal osnove psihologije se ne bi odzval na mojo provokacijo..Tako si zgolj potrdil mojo domnevo.. Hvala torej in če te kaj poznam, tudi sedaj ne boš tiho..he,he

    • edv 10:10 17.oktober 2024.

      @luckyss1 Če ne odgovorim na vašo provokacijo, pomeni, da drži. Vi očitno ne poznate marketinga oz. bolj natančno marketing kot del socialne psihologije. Vi poznate le osnove, jaz pa grem še bolj v globino... Bolj se boste morali potruditi.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 10:15 17.oktober 2024.

      Jernej Poglej si kaj je reaktanca v psihologiji..:)

    • Avatar Slayer
      Slayer 11:23 17.oktober 2024.

      https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/bill-gatesu-su-dani-odbrojani-kazu-japanski-znanstvenici-nakon-sto-su-lijekovi-za-pobacaj-pronadeni-u-cjepivima.html!!!

    • Avatar Slayer
      Slayer 12:54 17.oktober 2024.

      Zgleda so tudi IQ65 zbrisal in hoče z drugačno retoriko prepričat,da to ni on,ahhhhhaaahha!!!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 13:51 17.oktober 2024.

      On se je "sam izbrisal", ker je videl, da ga je poleg Covida še Zelenski izneveril..Saj ga kar razumem, takšna blamaža, pa tako "pameten" :))

  • Avatar Slayer
    Slayer 06:39 17.oktober 2024.

    Ovce,njihov lider MS že viha rokave!!!

    • SlavkoKrizman 06:48 17.oktober 2024.

      Kaj te pa moti, če se nekdo cepi? Zaradi mene se lahko cepijo 5x na dan.

    • Avatar Slayer
      Slayer 06:49 17.oktober 2024.

      Moti me, ker nas, ki se nismo cepili konstantno žali!!!

    • edv 09:16 17.oktober 2024.

      @Slayer Vi pa žalite, da so ovce. Isti ste kot oni.

  • Človek2024 11:33 17.oktober 2024.

    Bill Gates je eden največjih človekoljubov, ki je pandemijo napovedal že pred desetletji, ker je bilo že takrat povsem logično pričakovati, da se bo zaradi prenaseljenosti, neka bolezen hitro širila med prebivalstvom. Covid zato ni nobeno presenečenje, le vedelo se ...prikaži več ni kdaj in kaj točno se bo zgodilo. Gates je veliko svojega denarja vlagal v razvoj cepiv, da bi se pred tem zaščitili in je s svojim udejstvovanjem rešil nešteto življenj.

  • Avatar Slayer
    Slayer 11:21 17.oktober 2024.

    https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/bill-gatesu-su-dani-odbrojani-kazu-japanski-znanstvenici-nakon-sto-su-lijekovi-za-pobacaj-pronadeni-u-cjepivima.html

  • jakec1575 23:47 17.oktober 2024.

    razlicna cepiva so razlicno klinicno raziskana in tudi delujejo razlicno. so mi pa smesne definicije, da z rastjo higiene nekaterih bolezni tudi brez cepljenja ne bi bilo vec. kar smo brali tudi tu. na korelacijo ujames lahko marsikaj v zgodovini. ...prikaži več lansko leto in letos je zaradi necepljenja umrlo nekaj otrok v sosednjih drzavah. umirali so zaradi bolezni, ki smo jih v nasih krajih s cepljenjem iztrebili. cistoca ocitno ni faktor.

  • dani5 17:37 17.oktober 2024.

    Od kar se cepijo, sploh nobeden več ne umre. Statistika je pa kurba.

  • Avatar NickMason
    NickMason 15:39 17.oktober 2024.

    Morajo malo počakati,da se ne cepijo kot psi na sredi naselja,kot je bilo 😂😂😂

  • 4krogci 09:23 17.oktober 2024.

    Še so 🐑 na prostosti hahahha

    • edv 09:51 17.oktober 2024.

      @4krogci Kako vas te ovce zanimajo. Radi bi bili ena izmed njih, pa vas ne spustijo zraven. Ubožec 4krogci

  • Naklonsky 10:37 17.oktober 2024.

    Na tisoče ljudi se vozi vsak dan v Ljubljano… pa kaj, odpelji je v kakšen bližnji cepilni center izven Ljubljane ali na NIJZ. Ni gneče, tudi cepiva proti Covidu in gripi je dovolj.

  • darefoks 10:06 17.oktober 2024.

    nikoli kar cepite se z tem strupom v svojeo glavo, naivni zaupajo bedakom na njiz te pa lazejo

    • edv 10:32 17.oktober 2024.

      Saj vas nihče ne sili. Smo le v svobodni državi.

    • bobubob 14:08 17.oktober 2024.

      Če bi ostalo le pri stroških za t.i. cepivo, bi bil pač solidaren in bi mirno subvencioniral dozo ali dve, da se le število cepcev in necepcev uravnoteži. Problem pa nastane, ko je treba financirati že samo lajšanje (kje je ...prikaži veče šele zdravljenje) posledic tega 'cepljenja'. Poglejmo, kaj se dogaja po svetu. NIJZ ni požrl vsega znanja tega sveta. Nasprotno. Tam so pozabili, da ima palica dva konca in da tudi zanje raste bruno, ki ga bo Narava nekoč zlomila na njihovih ritih.

    • Grof 16:36 17.oktober 2024.

      Zlato runo, ali tvoje runo, razloži, zakaj gre buksl

  • Človek2024 11:28 17.oktober 2024.

    Na mojo srečo sem se cepil že v petek. Hkrati se je cepila tudi moja 96-letna mama, ki se ima cepivu za zahvaliti za visoko starost. Oba sva cepljena že 6-krat in sva se cepila tudi proti gripi, kot bi ...prikaži več se morali vsi, če želimo te nevarne bolezni držati na vajetih. Pametnjakoviči, ki pobirajo znanje na raznih "neodvisnih" internetnih portalih, pa naj se kar igrajo s svojim življenjem, če jih to tako veseli,

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:39 17.oktober 2024.

    Kar cepite se,pa hodite na sveži zrak v mestu,pa jejte bio hrano iz poljske,pa moko iz ukrajine

    • Grof 16:34 17.oktober 2024.

      Ljudje so za ceplenje, ne pa za Golobovo sranje .. …. .

    • Avatar NickMason
      NickMason 17:59 17.oktober 2024.

      Pa ukrajinske piščance iz spin-a

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.