Slovenija
14970 ogledov

Policija je lani skoraj milijon evrov zaslužila z gostinsko dejavnostjo

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 20:27 28.avgust 2019.

    Star pregovor pravi: "Dosti babic, kilavo dete". Kar dve avtorici sta spisali ta članek, v katerem je cel kup slovničnih napak. A je res slovenski jezik tako težek, da ga niti novinarji (saj sta novinarki ali kaj?) ne obvladajo? Mene, ...prikaži več ki nisem novinar in sem se slovenščino učil še v stari šoli, bi bilo sram oddati tak izdelek.

  • franc09 12:07 28.avgust 2019.

    Izvajanje varovanja vrednostnih pošiljk? Proti plačilu? Tudi policaji, tako kot zdravniki delajo popoldne? Če me policaj ustavi na cesti, kako naj vem ali je to privat ali državno?

  • Avatar Leon
    Leon 13:52 28.avgust 2019.

    Policija in redarji služijo na račun gostincev in lokalnih ponudnikov hrane mesarjev in pekov s prodajo odpustkov . Seveda tega ne more preprečiti nihče saj gre za organe nadzora in pregona . Tako pač je .

  • sam50 16:09 28.avgust 2019.

    A to vi pišete o čistih dobičkih ali zgolj le o prometu in to s sredstvi,za katere smo plačali in plačujemo vsi davkoplačevalci...

    • Avatar Leon
      Leon 19:36 28.avgust 2019.

      Koliko dobička ima RKC v Sloveniji od prometa nabirke ? Tega nihče ne napiše .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.