Slovenija
16274 ogledov

Ogorčeni nad predlogom novega zakona: "Sektor turizma je bil namenoma žrtvovan"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vera23 11:06 17.junij 2021.

    Cilj je očitno čim več stečajev, madžarski kupci verjetno že čakajo na razprodajo.

  • Edward_Adkins 12:12 17.junij 2021.

    Zaslužujem od 130 do 180 dolarjev na uro, tej službi sem se pridružil pred tremi meseci in v prvem mesecu sem prejel 27853 dolarjev od te službe in veste, sledite tej spletni strani ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑭𝒂𝒔𝒕𝑪𝒂𝒔𝒉7.𝐜𝐨𝐦

  • Ender3 14:26 17.junij 2021.

    Žrtvovan ?! Za razliko od sosedov, ki turizem jemljejo, kot strateško dejavnost. Kaj je potem pravi interes naše vlade ? Krepitev korupcije, kraja in prodaja državnega premoženja, kadrovanje, klientilizem, sesuvanje pravne države in demokracije. In če smo pošteni, jim to ...prikaži več dobro uspeva na škodo nas in naših zanamcev.

  • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 18:05 17.junij 2021.

    Turistični sektor pejte kej delat ker vse kar znate je kuhanje kavice in lupljenje ljudi in države

  • rd2dmk2 16:16 17.junij 2021.

    turistični delavci in vse okol je en čist navaden d..k.. a ste pozabil kako se lotevajo hotelirji in žičničarji zime.. a da bo hotelir pomagal žičničarju pa kje pa..Bled pravjo je biser sveta.. pa je tu že dopustoval kakšen Ronaldo, ...prikaži več pa... še kdo ? mogoče kralj Aleksander Jugoslovanski pred 100 leti. nimajo kaj ponudit. čist nič. pa še od tistih k pridejo nočejo nič pobrat. in tako horde turistov brez kulture, serjejo in svinjajo, dokler tu ne bo vse v dreku, potem bo pa šele jok in stok.

  • mirror 18:17 17.junij 2021.

    Naši naj pogledajo Tirolsko v Italiji in Avstriji, kako se dela v turizmu. Vsak hrib ima svojo žičnico. Kaj pa imamo mi za pokazati? V Italiji in Avstriji je na stotine gradov, dvorcev in starih cerkva. Pri nas so pa ...prikaži veča osvoboditelji vse izropali in porušili. Cesta čez Vršič je še vedno taka kot pred sto leti. V Trenti vodijo rafting tečaje tujci. Samo jamranje ne bo nič prineslo.

  • pravičnik77 12:08 17.junij 2021.

    saj ni nujno da oddajo vlogo za pomoč države ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.