Slovenija
5451 ogledov

Toliko ljudi bi referendum o Jek 2 podprlo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 10:28 26.oktober 2024.

    Spet bluzite s temi anketami, ki niso realne??? Jaz bi tudi za tako plačo.

  • Avatar rajko55
    rajko55 04:31 26.oktober 2024.

    Ko človek že pomisli, da je okoli JEK mogoče res neko sranje, se pojavi Muki aktivist. Po tem mi je jasno, da je res neko sranje, ampak čisto druge sorte. In po tem mi je jasno, da je gradnjo JEK ...prikaži več treba podpreti! Vse, kar je dobro za Muki, NikaKovač, Levica in ostale uličarje ter njihove politične izpostave, NI dobro za ljudi, NI dobro za gospodarstvo in NI dobro za napredek te države, družbe. M. Videtič

  • bojan88 09:13 26.oktober 2024.

    JEK2 bi v celoto električne proizvodnje prispevala le 15%. Teh 15% nadomestimo z OVE in z nižanjem porabe. Celovite energetske prenove stavb dajo prihranek 35% energije. Težke industrije pa že zdaj nimamo več. Imamo pa energijo geotermike, sonca, vetra, vode, lesa, ...

  • DasAuto 00:28 26.oktober 2024.

    Na žalost se v naši prelepi lopovmandiji nič ne splača, ker se z vsakim takim projektom izgubljajo milijoni. Od najdražjih avtocest, teš6, drugi tir,... Ko bo pa cena projektov realna oziroma bi bil investitor privat sektor, takrat bi se pa ...prikaži več čudežno vse splačalo. Naj zgradijo jek2 z državnim proračunom in vsem davkoplačevalcem, kot ključnim vlagateljem zagotovijo cenejšo elektriko...

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:51 26.oktober 2024.

      Parlamentarcem ni za verjeti in prvo jih treba odstranit z položaja,potem pa bi šlo,ne pa tile ki gre vse preko njihovih žepov.

  • Ender3 20:48 25.oktober 2024.

    Mediana in mediji še vedno brcajo v temo..

  • bobubob 20:22 25.oktober 2024.

    Spet nova priložnost za slovenske kleptomane, da si naponijo žepe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.