Po moje je Oranžni fizično bolj sposoben kot 95 % slovencev enake starosti,da o debelosti ne govorimo,slovenski mladostniki imajo večji index maščobe kot Trumpla,ki se hrani z MC Donaltsi in Colo,taka je pač kuhinja Slovenke Knauss.
Če to povzema STA gre zagotovo za prirejeno laž in manipulacijo..Če ne drugega, je njegovo kognitivno stanje izrazito slabo. Prav to pa je najtežje prikrivat.
CELO DUMB je zamenjal šefa ( upokojil) in spremenil načine delovanja ICE. Torej je bilo pol nezakonito, pol pa v nasprotju z zakoni. Zdaj o ICE izvemo le, ko policija preganja agente ICE. To so bili v glavnem umori.
Človek, ki začenja nesmiselne vojne, ne more biti mentalno zdrav. Morilski Putler, bebavi Tramp in genocidni Netanjahu so bolniki, ki nikoli ne bi smeli biti voditelji držav.
SE ŠE SPOMNITE HLADNOKRVNIH UMOROV AGENTOV ICE PRI POSTOPKIH ZOPER EMIGRANTE V ZDA, ZARADI KATERIH JE MAHNIČ IZJAVLJAL, DA BO V SLO TUDI ICE...
"V ZDA aretirali agenta ICE, ki je lagal o streljanju na venezuelska priseljenca ".
MAGA. Če želiš biti velik, se boš tudi zredil. Od EU pa bo kmalu ostal le še - Trumpov prdec.
Prašiči...za....zakol...se pač...redijo...samo povemo...
Samo Netanjahu izvaja genocid pri polni zavesti in izkorišča Trumpovo bebavost za pokrivanje njegovih nečloveških dejanj.
Po moje je Oranžni fizično bolj sposoben kot 95 % slovencev enake starosti,da o debelosti ne govorimo,slovenski mladostniki imajo večji index maščobe kot Trumpla,ki se hrani z MC Donaltsi in Colo,taka je pač kuhinja Slovenke Knauss.
Objavite še, koliko ur prespi v enem dnevu. Na sejah !
Aspirinpa varekino pije.
Antidepresivi povzročajo debelost enako tudi zdravila za psihične motnje in teh ma oranžnoglavi orangutan v izobilju!!
Če to povzema STA gre zagotovo za prirejeno laž in manipulacijo..Če ne drugega, je njegovo kognitivno stanje izrazito slabo. Prav to pa je najtežje prikrivat.
CELO DUMB je zamenjal šefa ( upokojil) in spremenil načine delovanja ICE. Torej je bilo pol nezakonito, pol pa v nasprotju z zakoni. Zdaj o ICE izvemo le, ko policija preganja agente ICE. To so bili v glavnem umori.
Človek, ki začenja nesmiselne vojne, ne more biti mentalno zdrav. Morilski Putler, bebavi Tramp in genocidni Netanjahu so bolniki, ki nikoli ne bi smeli biti voditelji držav.
Tako kot ti in tebi podobnim ne bi smeli nikoli dovoliti komentirati!!!
SE ŠE SPOMNITE HLADNOKRVNIH UMOROV AGENTOV ICE PRI POSTOPKIH ZOPER EMIGRANTE V ZDA, ZARADI KATERIH JE MAHNIČ IZJAVLJAL, DA BO V SLO TUDI ICE... "V ZDA aretirali agenta ICE, ki je lagal o streljanju na venezuelska priseljenca ".