Avto
81 ogledov

Tomosova dvokolesa se poslavljajo od Kopra

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogg 09:46 25.oktober 2012.

    Sem pa mislil, da ni nič več za uničit, pa so še našli....

  • mirko 11:04 25.oktober 2012.

    Ta primer ni samo problem Hidrije oziroma Tomosa. To je globalni problem svetovne ekonomije. Lastniki kapitala selijo proizvodnjo vedno tja kjer je delovna sila cenejša, da njim ostane več. Ta proces omogoča izkoriščanje delovne sile in koncentracija kapitala, do take ...prikaži več mere da ogroža socialni mir in ravnovesje v svetovni ekonomiji.

  • BenX 18:10 25.oktober 2012.

    malo je upanja za to državo. saj vidiš, folk požge nekaj radarov v mariboru in bi jih eni kar linčali (kar dosti je takih, ki so nad dejanjem zgroženi). nismo mi za odpor proti represiji in oblasti. narod hlapcev smo bili in bomo. žal.

  • reider 19:05 25.oktober 2012.

    Svaka ti čast!Tvoj rek bi predlagal za bob leta! Z jezika si mi to snel!!!!

  • westal 08:01 28.oktober 2012.

    Oblastnikom je uspelo uničiti tudi tako moćne firme kot "Iskra", "TAM", "Litostroj", da naštejm samo največje, ki so imele dela in naročil dovolj za triizmensko delo. Brihte iz vlade so uničile vse kar je bilo kaj vrednega po nalogu kapitalistov ...prikaži več iz tujine.Vladajo nam največji butalci zato, pa smo kjer smo!

  • Matjaž Krajnc 17:11 25.oktober 2012.

    Včasih smo bili ponosni ko smo imeli podjetja kot so:emo.toper,tomos,fructal,....Danes pa gre vse k hudiču.In tako se nam je mudilo v to p..... eu.Kaj nam je pa prej majnkalo?Dragi slovenci,mislim da smo dovolj pametni,pridni in delovni da popeljemo ...prikaži več Slovenijov boljšo prihodnost.Edina možnost da nam to uspe je pa v tem da jo čimprej popihamo ven iz te gnile eu in nata,ter da spet uvedemo svojo valuto.Tako kot je Cankar nekoč napisal;Narod si bo pisal sodbo sam!Če si sami ne bomo pomagali nam noben drug ne bo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.