Magazin /magazin/bizarno
62222 ogledov

Je normalno, da se možu ne da več? Sva kot brat in sestra!

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 13:37 11.december 2022.

    Jbg,pridejo leta, ko se babnicam zdi, da se moškim ne da več. Sem prepričan, da bi pri kaki mladi napeti hitro skočil.

  • Pišmevuh 23:58 10.december 2022.

    Ženska logika je, da je dovolj, če razširi noge. Prava dama si vzame kdaj in koliko hoče.

    • rd2dmk2 10:45 11.december 2022.

      pišmeuh, upam da prideš v roke kakšni taki dami ranga mišika tri dni pred stotko.

  • robi2107 07:34 12.december 2022.

    Tam na starševskem je kup glupih odgovorov v stilu "poišči si mladega". Japajade, v vrsti stojijo. Naj se ona rajši drži svojega modela, ki sploh ni tolk švoh. Ne pije, ne goni se okoli in če še doma kaj naredi, ...prikaži več je zadela terno. Naj ona kar nogira svojega desca, ampak kar naj potem za vsak drek kliče nevemkoga, da ji bo rihtal puščajoče kotličke, zamašene sifone, zjebane štekarje, pa gume prekladal za k vulkanizerju.... pa bo videla, ko bo za vse sama....

  • Avatar lopov
    lopov 08:36 11.december 2022.

    Poišči kateri je zainteresirani za sex... vedno nekje je nekdo ki bi z veseljem opravil to delo kar se tvojemu ne da več... in volk sit in koza cela

  • rd2dmk2 10:41 11.december 2022.

    pa dober, men se tud ne da jest hamburgerja, pa četudi bi teden dni ne bi jedel. jest se včasih vprašam, ko sem na plaži, kako lahko sploh nekateri preživijo skup ? pa eni in ene rabijo ne sam dva ...prikaži več stola ampak tri. in ko slečeš obleke in gledaš tiste naborke, ne vem, mene mine celo da grem na plažo. res ! in to so ljudje, ki imajo malo čez 20 let. da o tistih pri 40 sploh ne govorim, potem pa vi omenjate 60 plus. dons so mladoletnice s takim telesom, da jih niti mrož ne bi pogledal.

    • Boschtjan Zupanchich 18:05 11.december 2022.

      Ja, časi so se pokvarili , ker so se ljudje pokvarili, Sploh pa se je žensko meso Pokvarilooooooo, ..... !!! ! !!! Žal.

  • Avatar jezeran
    jezeran 16:14 11.december 2022.

    Ne da se nam da več, poglejte se v ogledalo, ste stare zgubane in neprivlače. Enako je z nami. Samo mi za mali denar dobimo, kar želimo, pri vas pa dobimo uteho. Žal je tako, če dobite kakšenga jebača, posluži ...prikaži več se, ker časi so taki.

  • gregor96 06:42 11.december 2022.

    bo treba mal brke, noge in tamalo pobrit, pa kakšne gate kupit k niso pakirane 5 skupaj

    • rd2dmk2 10:50 11.december 2022.

      gregor96, ta mora kupit take gate v paketu po 5 skupi , da jih doma predela v enojne. gate mislim. glede britja pa..braun takoj crkne, še fiskars bi bolj težko kaj opravle.

  • robi2107 07:36 12.december 2022.

    In kontra. Res ni apetitlih, če mas doma 120-kilskega slona, ki šči in prdi, ampak če ne gnjavi, skuha, zrihta cunje in še kaj pospravi, je to to. Dvajsetletnice so res fajn za moški ego, ampak one tega ne delajo. ...prikaži več One bi cel cajt bluzile okoli, se socializirale in trošile. Valjda ne svoj gnar.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:30 12.december 2022.

    Potoži se ona ,potoži se on ,sta se šla potolažit sosedom na dom

  • Friderik1950 19:31 10.december 2022.

    Morala boš narediti meseni prehod v digitalni svet. Tam je vse mogoče.

  • Boris 20:13 10.december 2022.

    Ah, moderni problemi. Če se dviguje cena, se lahko cena znižuje z umikanjem povpraševanja. Počasi se blago slabša, tako da storitev ni vredna cene. Drugače pa, moja štrika in kvačka že leta, prej je brala .... jebi ga, pa naredimo sami.

    • robi2107 07:08 12.december 2022.

      Točno. Z leti seks ni več na 1. mestu v glavi. Ne ženski in ne moški. Ajde, vsak normalen dec bi seveda kadarkoli ruknil lepo mladenko, ampak te ne stojijo v vrsti, da bi jih iskal, mi pa ne pade ...prikaži več na pamet. Se mi ne da. Pa še vse skrivalnice, ki so s tem povezane, da moja baba ne bi ugotovila, pa cirkus, če bi, ločitve, delitve premoženja.... Fak, ni vredno. Če imam višek energije, grem raje na bajk, odvozim stotko in pridem domov zmatran, pol pa tuš, večerja in horizontala pred tv. Nenadjebljivo

  • Boschtjan Zupanchich 18:02 11.december 2022.

    To Je Edino Pravilna Zakonska Pot, zato, da se z spolnimi izločki Ne izgublja Najdragocenejših Energij duše ki jih Oba Nujno potrebujeta za premagovanje vsakodnevnih težav, kar je tudi pogojeno za uspešen zakon in življenje. Srečno :-)

  • Avatar jate
    jate 17:08 10.december 2022.

    omisli si ljubimca po možnosti mlajšega,seveda naj zve...prec se mu bo dalo...če pa se mu niti takrat ne bo dalo ima že ljubico ali pa ANDROPAVZO libido papa.

    • wolfenstein 08:41 11.december 2022.

      Gradivo iz turških nadaljevank ne pali v realnem življenju. Ženska gre proti 70-im. Torej ima pamet in se ne bo zatekala k najstniškim foram 16-letnic in nerazvitih žensk, ki so z glavo ostale na njihovi ravni kao se bom obesila ...prikaži več na drugega in ga delala ljubosumnega, pa bo tekel za mano. To pali pri nekaterih pubertetnikih in pri copatah. Normalen dec ji bo ob takšnem obnašanju le še dal pospešek v tazadnjo. Še izgovora ne bo rabil.

    • robi2107 06:38 12.december 2022.

      Točno! Mladi potentni žrebci se drenjajo v nepreglednih kolonah da bi ruknili eno pri 60+ letih ali eno pri 125 kilah.😍🥰

    • matermila 08:32 12.december 2022.

      Naj prilepi svojo sliko, ji bomo lažje svetovali oziroma nudili razlago.

    • Avatar jate
      jate 16:30 16.december 2022.

      ojoj a ste užaljeni pa takoj v napad,je že v redu saj vas razumem,moški ego pač....ko pa si moški omisli mlajšo ljubico je pa vse ok kajne? :-))

    • robi2107 17:02 16.december 2022.

      Ni to užaljenost, ampak realnost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.