Svet
11999 ogledov

Tragedija: 9-letnik si je sodil sam, razlog pa tako žalosten ...

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 13:05 30.avgust 2018.

    Začetek problema je, da so premlademu otroku odrasli naprtili (preko bolj ali manj gejevskih medijev), da se mora izreči o svoji spolni usmerjenosti. Pri devetih letih vseeno malokdo realno ve, kako je njegovo mesto v svetu. Ta otrok je žal ...prikaži več mrtev primer, da se s pretiravanjem glede odkrivanja te človeške plati v zgodnejšo mladost, ne naredi prav nič dobrega.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 13:54 30.avgust 2018.

    otroka vzgajajo kot da bo živel v pravljici,na resnično življenje pa dajejo v ozadje,ker mu hočejo v bistvu dobro,posledično vzgojijo mehkužca ki nikakor ni za med ljudi

  • Pepe007 15:39 30.avgust 2018.

    Tudi, če bi fant bil pozneje res gej, to ne bi bilo nič strašnega in bi v današnji družbi lahko shajal. Starši morajo otroka tudi podučiti, da vseh osebnih skrivnosti ne gre zaupati kar vsakomur. Pri vsaki stvari so tam ...prikaži več "zunaj" ljudje, ki bi nam radi škodovali in bodo zaupno informacijo izkoristili proti nam. Ni res, da je pravi recept odprtost do vsakega, da je treba dati vse ven. Okoli sebe mora človek imeti svoj obrambni zid in zid zaupnih ljudi.

  • Vesna Dolšak 15:29 30.avgust 2018.

    Pri devetih letih otrok še ne ve ali je gej ali ne. Toliko. Fantku se je pač zdelo, da so mu všeč fantje bolj kot punce, ker takim mladim dečkom punce pač še niso pri srcu, zato bi se morali ...prikaži več starši z njim pogovorit v zvezi s tem, da potolažit ...

    • mph 08:49 31.avgust 2018.

      Ne bo držalo. Če nekoga zanimajo punce in mene so že v vrtcu na "drugačen" način kot fantje :-), takrat jasno še brez spolne komponente, ga zanimajo, če pa ga fantje pa predvidevam, da je že razumel, da ga "drugače" ...prikaži več zanimajo. V vsakem primeru bi morala bit po šolah toleranca nič do tovrstnega in sicer vsakega nasilja. V Ameriki so 200 let nazaj za Evropo na tem področju. Drugače pa zmešana tudi babnica, da mu tako svetuje "da se postavi zase", ne da bi takoj in sproti preverjala kako je z njim.

  • Amber_Bedford 15:21 30.avgust 2018.

    Google je plačal vsako uro dela na spletu od 150 do 250 evrov. Prejel sem prvi mesec 23795 € in 34957 € zadnjem mesecu plačo od Googla in sem redni študent in delam od 3 do 4 ure na dan ...prikaži več v mojem času rezervnih delov z lahkoto od doma. Vsakdo se lahko zdaj pridružijo tej službi in začnete zaslužiti na spletu, kot sem jaz, samo sledite navodilom na tem spletnemm mestu ..... ....... ➤➤➤ ➤➤➤➤➤ www.Internet43.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.