Slovenija
48 ogledov

Trdi, da nima nič, a plačuje račune

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 06:49 29.marec 2013.

    LOPOF SDESOVSKI, TAKO GA JE NAUČIL NJEGOV IDEJNI VODJA

  • b3180966 07:30 29.marec 2013.

    Jabolka ne padejo daleč od drevesa. Kot je en brat je tudi drugi brat.

  • dragec 07:56 29.marec 2013.

    To je spet kombinacija podobna jankovićevi. ati ima dva sina, bizismena in pridno spodbuja "lopovluk", to ni moje, to je od sinov, to ni moje, to je na firmo.....LOPOFI

  • KOJAK 08:30 29.marec 2013.

    No na vodovodu očitno tudi dela nekdo NEPISMEN. Naslov Parecag 134b URADNO NE OBSTAJA.

  • pravaresnica123 09:48 29.marec 2013.

    Če od teh kdo pričakuje poštenje, je pač milorečeno naivnež. Vsem, tudi zdajšnjim na oblasti gre samo z lastne riti in se jim sla.dko je.be za narod, ki so ga družno obubožali. No ja, so bili pa vsaj na enem ...prikaži več področju složni in upam, da bo tudi narod, ko bo pel tisto iz nedavne proslave: Grad gori, grof beži, vino teče naj še teče kri!

  • sivka 10:05 29.marec 2013.

    geni so v krvi in ne po prijateljskih vezeh

  • sivka 10:06 29.marec 2013.

    vprašajte v Mariboru o tej familiji

  • mph 10:34 29.marec 2013.

    Mislim, da ne rabi za potrebe vodovoda, namreč sprembmo so naredili na osnovi paprijev, katerih vsebino niso dolžni preverjat. Sicer pa kar sem sledil, si je super sds poštenjak kar sam nalimal to številko in jo kot tako uporabljal tudi ...prikaži več za pošto in ostalo.

  • Brane Ogrinc 09:08 31.marec 2013.

    Poglej na goglov zemljevid.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.