Avto /avto/avto-nasveti
16945 ogledov

Tri mesece na leto delam samo za avtomobil

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • srecnii 21:19 29.december 2017.

    imam avto za 600-800 evrov, po nakupu vložil še 300 evrov materiala in imam avto za 5 let. Če kej crkne me popravilo stane 50-100 erov največ. 3/4 delov sam menjam

  • klincek 16:49 29.december 2017.

    Lahko bi te tri mesece vsaj prepolovili,če nam požrešna država nebi toliko pobrala.

  • jozicamurn 09:57 30.december 2017.

    Mali pinkleci avtomobili niso komfortni in nič ne spraviš v njih. Primorani smo imeti z družino večji avto a glej ga zlomka, da bi to kaj vleklo in da kam prideš rabiš moč in potem plačaš registracijo glede na konje ...prikaži več in kubikažo preveč, medtem ko frdamani američani uživajo celo življenje v v8 in v12 4.4l mašincah, se moramo mi stiskati v nekakšnih nekomfortnih jajcih, da bi preživeli leto. Davki so ogromni na tisto kar je že nuja in sploh ne luksuz.

    • tudbognasvečnereši 11:17 24.januar 2018.

      Jožica,včasih smo imeli enako število otrok, kot vi danes, pa smo vse, kar smo rabili za na dopust, stlačili v fičota, 101-ko ali jugota, pa še je ostalo kaj prostora. Danes se pa vse preveč komplicira, samo vam in vam ...prikaži več podobnim v razmislek.

    • jozicamurn 18:01 25.januar 2018.

      Ampak. se zavedaš, da s to izjavo skačeš sebi v zelje in s tem ko si hotel biti pameten si dejansko sebe omejil in limitiral kot ovca, da je tudi majhen avto vredu.. a ne stremimo k napredku in boljšemu ...prikaži več položaju oziroma, da bi se počutili boljše in bolj komfortno? Zaradi takih tebilov, ki se z vsem sprijaznejo, smo tudi tam kjer smo.

  • Avatar praufo
    praufo 08:41 29.december 2017.

    ... javni prevoz pa po večini skoraj neuporaben, čas nas je povozil, namesto, da bi vlagali v javni prevoz, smo v škatle, katerih vrednost v 10tih letih pade skoraj na nič, kar je bilo zasluženo, so požrle škatle ... ja, ...prikaži več lahko bi rekli, še ena zgodba o uspehu

  • Thomy 11:32 29.december 2017.

    Jaz pa menim, da ni pomembno koliko zapraviš za to škatlo. Važne so izkušnje, ki doživiš, ko te ta škatla kam popelje.

    • Avatar praufo
      praufo 12:45 29.december 2017.

      seveda, ampak to je subjektivno mnenje, ti mogoče uživaš v vožnji, mogoče celo ko čakaš v koloni, mnogim pa to ni nikakršno veselje, ampak nujni strošek, da se lahko kam premaknejo

    • Thomy 17:35 29.december 2017.

      Ja. Res je. Jaz sem sicer bolj mislil na to, koga lahko greš srečat oziroma kraj obiskat, ne prav veselje v vožnji... Ampak ja, se strinjam s tabo.

    • evelux 17:43 29.december 2017.

      Hja nihče nikogar ne sili da se gre zapufa za novi avto za 5 al pa na 8 let....ampak če ga ima sosed ga pol moraš tudi ti imeti....takšni ste slovenci ... tako da ne jokajte kolko odštejete za pleh...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.