A, je mogoče ta piroman iz BS-a, ker pred dvorano Stožice in stadion so tudi vsi kontejnerski smetnjaki pogoreli ?
Tudi jaz imam vedno na sprehodu ali s kolesom s seboj rokavice...
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
A, je mogoče ta piroman iz BS-a, ker pred dvorano Stožice in stadion so tudi vsi kontejnerski smetnjaki pogoreli ?
Tudi jaz imam vedno na sprehodu ali s kolesom s seboj rokavice...