Svet
9254 ogledov

Trump zagrozil z vojsko, poškodovani tako policisti kot protestniki

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar right
    right 11:40 31.maj 2020.

    tudi v SLO bi rabili Trumpa vsaj za kak dan, kak petek

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 09:52 31.maj 2020.

    enako bo pri nas, če se ne bo ohranilo kulturno mirno demonstriranje. potem bodo spet krivi vsi drugi, samo provokatorji ne. zato ne hujskajte, ker ne bo nič dobrega, lepa beseda lepo mesto najde. svoje idole pa si izvolite na volitvah.

  • Avatar Leon
    Leon 09:38 31.maj 2020.

    Spomnimo,vse se je začelo z nebulozami velikega vodje ? Na kaj nas to opominja ?

    • gregor51 10:32 31.maj 2020.

      pravilno včasih se je šlo z buldožerjem..anarhistom je treba ppkazat zobe

    • Avatar right
      right 11:39 31.maj 2020.

      butl. spominja nas na to, da ste največja gamat v državi

  • ode 12:31 31.maj 2020.

    Pravilno. Pri nas je pa ravno obratno: vsak petek protestniki pregazijo policaje, to je, državo in državljane, ki z delom protestnike preživljamo in futramo, da lahko protestirajo.

    • kontrahan 16:36 31.maj 2020.

      ti mene preživljaš?????? Ma dej, se vidi da nabijaš enako kot JJ.

    • Avatar jate
      jate 22:16 31.maj 2020.

      ode, tudi delavci hodijo na proteste..posebno tisti na minimalcu ker vas mi prezivljamo s tem ko nam kradete, da lahko imate vile z bazenom ,vikendice limuzine itd..hm ti mene prezivljas,,brižen

  • Tupamaros 10:46 31.maj 2020.

    Slovenija ni Ameriška država in Janez Janša ni donald trump. Demokracija je deklarirana v obeh. Le nijansi sta različni. Akcija sproža reakcijo in Janša ne sproža akcije. Če bodo protestniki nasilni bo, tudi pri nas, bruhal vodni top, peli pendreki ...prikaži več in sledilo ostro kaznovanje.

    • djdj 10:57 31.maj 2020.

      Vodni top bo le izgovor za množično umivanje rok v Korona času.

    • popokatopetl 11:21 31.maj 2020.

      Janša dela škodo. Milijoni prihvatizirani pri zaščitni opremi, milijarde pognane s predolgim preostrim lockdownom! VLADA PADA!

    • Avatar right
      right 11:41 31.maj 2020.

      popo, škodo delate vi, lenuhi levičarski, ki bi živeli od sociale in podrejali drugače misleče

  • suineg78 19:47 31.maj 2020.

    Globoka drzava je iz zepa potegnila zadnjega jokerja. Rasno karto. Zrtev in policist sta bila sodelavca 17 let. Zrtev v resevalno vozilo nalagata dva oborozena policista. Resevalcev ni nikjer. False flag. Antifa gre na listo teroristicnih organizacij. Trumpov protiudarec bo ...prikaži več hiter in ucinkovit. Nabavite si kokice, pivo in opazujte. Pa ne preko nasih "objektivnih" medijev. :)

  • Avatar ovca
    ovca 12:51 31.maj 2020.

    Zelo zanimivo.Belcki,ki so blazni domoljubi in hudo verni,zagovarjajo nasilje in uboje.Ahh,bodo sli k spovedi,pa jim bo vse oprosceno z metom v puscico.Mali janezek si predstavlja...Ali ni bozja zapived in smrtni greh: ne ubijaj?Ups,dpet pri njih demenca.Zakaj me to spominja na ...prikaži več krizarske vojne:v imenu ....? Katerega ze?

    • lulibuc 17:42 31.maj 2020.

      Ti meketajoče bitje, malo pobrskaj po zgodovini o rdečem terorju in masovnih pobojih, če ti ni kaj jasno, butara zabita

    • Avatar ovca
      ovca 19:34 31.maj 2020.

      Luli sem,krizarske bojne,najvec pobojev v imenu boga,sicer mi ni jasno katerega,boste pa bedaki spet zanikal. Krizarji ze niso pobijal.😂😂😂

    • Avatar jate
      jate 22:23 31.maj 2020.

      lulibuc,pa saj so lih belci evropejci PRVI napadli domorodne indijanske americane in kasneje pripeljali temnopolte iz afrike za suznje...belce je lahko sram..Najlazje je osvajat in si prilastit in zasužnjit tuja ozemlja...podpiram temnopolte za svoje pravice!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.