Svet
81646 ogledov

Trumpovo norenje z izklopom prekinile TV hiše kar same

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 09:49 14.april 2020.

    večjega govedarja kot je tale zabiti Tramp ZDA še niso imeli.......

    • janez60 10:05 14.april 2020.

      V ZDA ga res nimajo, ima pa konkurenta v Sloveniji.

    • mph 15:50 14.april 2020.

      Bi pa še več glasov zbral od zabitežev v Sloveniji kot jih je v Ameriki. :-)

  • srecko53 09:05 14.april 2020.

    in to je janšev vzornik in orban seveda

  • fasader56 08:24 14.april 2020.

    America first.............

    • Avatar Leon
      Leon 10:06 14.april 2020.

      Po številu okuženih in mrtvih ! Zaradi takšnega tepca bo državljanska vojna .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:31 14.april 2020.

      Kje,a v Sevnici.

  • satir 11:55 14.april 2020.

    njet njet...ni Janšev vzornik...njegov je Hilary

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:22 14.april 2020.

    Sveti trije butli Hambyfürer,Oger in Prodajalec frač in mask!

  • micktore 21:59 15.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • bendover 11:19 14.april 2020.

    norenje....

  • arthur 20:24 15.april 2020.

    Oranžni sam sebi koplje grob.

  • joze05 12:56 15.april 2020.

    Takšnega hvalivca imamo mi doma

  • Avatar MS
    MS 15:15 14.april 2020.

    Takšen je Trump Preganjanje skupine ljudi, v prepričanju, da predstavljajo grožnjo, poniževanje, zasmehovanje in kritiziranje tekmecev, spodbujanje kulta lastne veličine, obljubljanje rešitev za vse težave, če se zaupa samo njemu, na novo postavljanje zgodovine, pomanjkanje občutka oziroma zanikanje realnosti, vse ...prikaži več to so značilnosti ameriškega predsednika Donalda Trumpa

    • titty 15:28 14.april 2020.

      In ne samo njega...

    • Avatar MS
      MS 15:35 14.april 2020.

      "Donald Trump je nevarno duševno bolan in po temperamentu neprimeren za predsednika neke države," trdi ameriški psihiater John D. Gartner. "Videli smo dovolj, da lahko postavimo diagnozo. Ta motnja je neozdravljiva. Tudi skupina 35- tih ameriških strokovnjakov je prepričana, da ...prikaži veča je nevarno duševno bolan. Nagnjen je k sadizmu, agresivnosti, paranoji, impulzivnosti in hiperobčutljivost, kaže celo na to, da predsednik oboleva za resnim malignim narcisoidnim sindromom!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:46 14.april 2020.

      Ti si bulan.Nič od naštetega ni pri njemu.Edino to kar si nekateri razlagajo agresijo si drugi razlagamo močno povezanost s samim seboj,zavedanje samega sebe in močna samozavest.Z eno besedo zelo stabilna oseba.To,če pa peščici pristranskim blentavim psihiatrom ni všeč,je pa ...prikaži več njihova stvar. Obstaja verjetnost,da sami potrebujejo zdravljenje glede na to kako so ga označili.Pravzaprav kaj so pa oni ustvarili v življenju?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:55 14.april 2020.

      Jaz bi na njegovem mestu javno povedal tem psihiatrom,da njihovo mnenje ne šteje neglede na to ali je dobro ali slabo.Bolje bi vam bilo,da te svoje sramote niste objavljali in kaj naj vam še rečem,falili ste poklic.Lahko se ob tla ...prikaži več mečete pa ne bom odstopil. Iskreno vam svetujem,pojdite se zdravit, da s svojimi mnenji ne bi povzročali škode in krivic manj vplivnim ljudem.

    • titty 21:57 14.april 2020.

      Hvala za natančno strokovno izvedenjsko mnenje. Zdaj smo pomirjeni

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 08:17 15.april 2020.

      Hvala lepa na zaupanju.Se priporočam še naprej,da vas nevedneže,imbecile še naprej razsvetljujem.

    • titty 08:48 15.april 2020.

      Pinko vzami zdravila.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:40 15.april 2020.

      Res? In zakaj? Zdrav sem kot riba,bistrih misli,diham s polnimi pljuči. Sem v najboljših letih,vedo nasmejan,poln energije,pogovorljiv,hodim na aerobiko, imam psa,sem prostovoljni gasilec in nastopam na gasilskih veselicah. Meddrugim sem član potapljaškega društva in aerokluba,član lovskega društva in strelskega kluba.Kdor ...prikaži več me pozna,me ima rad. Nimam niti enega sovražnika.Rad kofetam z "baburami",ker plešem v folklori... .In glede na vse našteto ne vidim razloga,da bi posegal po zdravilih.... .

    • Avatar MS
      MS 12:34 15.april 2020.

      Pinki, res imaš prav ko praviš: " ...ne vidim razloga,da bi posegal po zdravilih.... ." kajti ni zdravila ki bi tebi lahko pomagalo!!!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:07 15.april 2020.

      MS,dej malo poglej kaj si napisal za Trumpa oziroma kaj so "strokovnjaki" napisali. Omenil si,da ja paranoičen.Ne vem,gledal sem volitve,nastope,izjave in kdor je pogruntal,da je paranoičen je popolnoma brcnil v temo.Človek je tako samozavesten, pogovorljiv,poln sebe oziroma življenja,da je vse ...prikaži več drugo samo paranoičen ne,pa tudi ni videti,da bi se bal glede njegove varnosti..., tako da tudi,ko hodi gre "polako",je freh, sproščen,se ne ozira čez hrbet,ne zija...,itd, itd.Glede sadizma,

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:19 15.april 2020.

      mi pa tudi ni jasno kako je prišel do tega zaključka,po čem je on to ocenil,ker ga približno tako dobro pozna kot jaz... .In,tudi če bi bil sadist,bi to vedela Melania,pa prva žena,pa otroci... .Če ne drugega,bi pa po njihovem ...prikaži več odnosu do moža,očeta,tasta... to pokazali.Jaz sem videl en na nivoju oziroma spoštljiv odnos.In nikar ne verjemi vsakemu pristranskemu,našuntanemu psihiatru kar napiše,ker jih je ravno med njimi veliko,da so "dobro okrenjeni u šumu".

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:25 15.april 2020.

      Pač nasprotniki bi se ga radi znebili za vsako ceno in to je to.Pa se pol probajo vse variante,če gre gre,če ne,bomo pa probali še kaj drugega.In,okoli tega Trumpa je skoz ena "hajka".Tam naj oni cca. 150.000.000 privržencem Trumpa razlagajo,da je bolan.

    • titty 16:32 15.april 2020.

      Pinki, kdaj pa utegneš na vse aktivnosti, če skozi visiš tu? Kaj je tvoj dan daljši od našega? Da si pogovorljiv pa ti ne verjamem, si pa konflikten in poln sam sebe, to pa ja. Zdiš se mi kot en ...prikaži več velik milni mehurček.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 18:33 15.april 2020.

      titty,saj zdaj,ko bojo volitve v ZDA bomo za predsednika-co predlagali ali tebe,ali pa sodnico Tanjo Lombar Jenko.Ne vemo še,na tesno bo šlo... .Pahor bi bil lahko kandidat, ampak je zaseden "preveč" v Sloveniji.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 18:47 15.april 2020.

      Sem ti pozabil odgovoriti,ja seveda imam čas,če je karantena,ordinacijo sem zaprl iz preventivnih razlogov.Kaj to pomeni,da sem kot milni mehurček.A to pomeni,da bom počil,ali kaj?

    • titty 18:50 15.april 2020.

      Odpri ordinacijo in vzami tablete. Pod nujno!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:29 15.april 2020.

      Prav,bom.Govori kere.

    • titty 19:32 15.april 2020.

      Linex.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:50 15.april 2020.

      Ne poznam.Jaz sem gruntal,kaj če bi nasul sol v krožnik in si dal pod posteljo,pod glavo.

    • titty 19:55 15.april 2020.

      Direkt pod glavo, to!

  • AnzeSmolej 09:09 14.april 2020.

    LAŽETE !!!!!!!!!!! Neverjetno kako LAŽETE! Sem gledal tiskovno konferenco v živo in to kar so počeli novinarji je SRAMOTA! Trump jih je postavil na svoje mesto! Novinarji so neprestano provocirali in želeli da se pobesni a NI! In ker jim ...prikaži več je lepo povedal svoje so se novinarčki hitro poskrili in začeli delati to kar znajo nabolje - obračati besede in pljuvati po Trumpu! Nihče več vam ne verjame nič več ker ste si skopali globoko jamo lažnjivci!

    • mercedesb 09:37 14.april 2020.

      Bravo ,podpiram to mnenje 100%!

    • Avatar Leon
      Leon 10:07 14.april 2020.

      Anze ......v tvojem rovtu še elektrike nimate ,kaj šele TV signala .

    • AnzeSmolej 10:09 14.april 2020.

      @Leon kaj ko bi za spremembo stopili skupaj in se jim uprli SKUPAJ. Naj se mediji vrnejo nazaj k svojim načelom in začnejo POROČATI resnico BREZ da jo vse skupaj obrnejo tako kot jim paše oz. kakor jim je naročeno!

    • Avatar Leon
      Leon 10:12 14.april 2020.

      @Anze....takšna sprenevedanja ,laži in provokacije kot jih povzroča Trump so izvor vsega kar počnejo mediji ! Podobno je bilo z Janševim izzivom RTVS ......potem se čudi ,da ga mediji ne marajo .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 14:09 14.april 2020.

      Leon,poglej minuse.

    • Avatar Leon
      Leon 15:25 14.april 2020.

      Minusi so dokaz,da ljudje ne razumejo kar napišejo .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:22 14.april 2020.

      Bla,bla,bla. Si mogoče že našel kakšno spletno povezavo za JJ kliniko v Avstraliji.

    • Marijan Hlastan 01:53 15.april 2020.

      taksni idioti kot ste vi zurnalovci in demonski demokrati v ZDA je tezko najti. Trumnp resuje Ameriko pred kriminalci kot so hillary, pelosi, schumer in takimi idioti kot ste vi zurnalovci, ste placani od cnn in podobnih idiootov, raje zaprite ...prikaži več vas pokvarjen list in raje poglejte Fox News in si oglejte tiskovnbe konference Najboljsega predsednika v zgodovini ZDA. Zurnalovci vi lazete in sirite lazne in pokvarjene ter shrljive nespameti, ste pokvarjen rumeni tisk. Sram vas naj bo

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 05:59 15.april 2020.

      Saj smo videli kdo potrebuje zdravljenje.Če ne prej,se je zelo lepo videlo zdravstveno stanje Pelosijeve,ko je trgala papirje.

  • Mkovac22 10:42 14.april 2020.

    Res ste lažnjivci na žurnalu. Trump samo mirno zavrača demokratske leve novinarje, kakršni ste vi. CNN pa dela iz tega cel halo, ker jim je rekel naj se malo umirijo. CNN pa išče način, kako ga spraviti z oblasti, če ...prikaži več vam morda še ni postalo jasno.

    • satir 11:54 14.april 2020.

      Trump edini pozitivec iz zda... pri njih je demokratska stranka bolj desna od republikanske. Trump končuje vojne, ki jih je začel Obama in ostali obsedenci pred njim, pogovarja se z Rusi, stiska Kitajce in se mu prav žvižga za Evropo ...prikaži več vsi prejšnji levi in desni pa vse ravno obratno in vse je prekleto srbela evropa....

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 09:16 14.april 2020.

    Trump je ZAKON!!!!! Najboljši predsednik v zgodovini ZDA,s še dvema,ki jih pa že dolgo ni več.

    • mph 15:48 14.april 2020.

      Najbolj nevaren svetovni psihopat pa res.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:19 14.april 2020.

      Toliko psihopatov kolikor jih boš našel v Sloveniji jih nikjer na svetu ne boš(gledano v procentih).

    • Bojan Lavrencic 08:18 15.april 2020.

      In večina zbrana vSdS ter med komentatorji Nore Tv

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 08:24 15.april 2020.

      Vsepovsod se jih najde.NOVA24 je pa super televizija,ker na njej zvem marsikaj,kar bi levi drugače "zatavškali".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.