Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
7167 ogledov

Tudi če ste že podpisali pogodbo, se lahko cena močno poviša

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:44 15.avgust 2021.

    Montažna hiša se lahko podraži tudi, ko je pogodba že podpisana..... lahko pa tudi ostanete brez vsega ,kar omogoča slovenska zakonodaja . Problem je pravna država . Spomnim se naselja Zbiljski gaj !

  • evelux 09:41 15.avgust 2021.

    Cene gredo pocasi v nebo ..... zakaj le malo se zamislite ...... vracanje na taksen al drugacen nacin nekako treba to opravicit

  • matej61 10:35 15.avgust 2021.

    Kakšne podražitve no... Les je od maja izgubil 70% vrednosti... kvečjemu bi morale biti montažne hiše zdaj najmanj 15% ceneje

  • Eric_McLain 09:46 15.avgust 2021.

    Google zdaj plačuje od 160 do 180 evrov na uro za spletno delo od doma. Temu delu sem se pridružil pred 4 meseci in sem v prvem mesecu od tega dela zaslužil 27548 EUR. Enostavno in enostavno opravljanje dela in ...prikaži večn njegov zaslužek je ogromen. zdaj ga delim z vami, zato lahko poskusite tudi vi. Tu sem začel ......... >>>>>>>>>>>

  • Eric_McLain 09:58 15.avgust 2021.

    Google zdaj plačuje od 160 do 180 evrov na uro za spletno delo od doma. Temu delu sem se pridružil pred 4 meseci in sem v prvem mesecu od tega dela zaslužil 27548 EUR. Tu sem začel ......... >>>>>>>>>>>

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.