Slovenija /slovenija/crna-kronika
12313 ogledov

Poglejte, kaj sta počela ta norca

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 22:59 03.julij 2024.

    Kazen je pa svetovna, ni kaj. 5000 eur za takšne norce, pa avto zmlet in na njegove stroške poslat domov, to je kazen za take norce!!! Verjemite, da bi se to počasi nehalo.

  • peter4 22:52 03.julij 2024.

    Wow, cela 2 so ujeli? Težki garači so. Ko se jaz peljem na tempomatu nastavljenem na omejitev, me prehiti na poti od mb do ms vsaj 50 vozil. Od tega vsaj 10 za odvzem vozniške. Po mojem mnenju bi jim ...prikaži več morali odvzet tudi vozilo, ne le izpit.

  • Pepe007 13:29 03.julij 2024.

    V obeh primerih je še eno vozilo vozilo 200 +. In sicer policijsko vozilo, ki ni bilo na nujni vožnji. Meni se to zdi povsem neprimerno. Obstajajo drugi sistemi za merjenje hitrosti, kjer ni potrebe, da dva zaposlena divjata v ...prikaži več avtu, kjer bosta v primeru nesreče umrla onadva in še kdo.

  • gorazd98 17:24 03.julij 2024.

    Super, bo nekaj kapnilo v proracun in politiki bodo nehali lagati in policaji bodo dobili vecjo placo.

  • timja 13:42 03.julij 2024.

    na švedskem policija neha s pregonom, ko se peljejo hitreje od 180 km na uro- zaradi varnostnih razlogov

  • Avatar Antikrist6
    Antikrist6 15:51 03.julij 2024.

    Če je kdo na cesti norec, so to policaji!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.